0

بهترین فیلم های سینمایی رزمی کره ای و چینی

بهترین فیلم های رزمی
امتیاز بدید!!

1 – ایپ من جوان : زمان بحران

فیلم رزمی ایپ من جوان

ایپ من جوان نام یکی از بهترین فیلم های رزمی در ژانر اکشن و تاریخی است که در سال 2020 در کشور چین و به کارگردانی لی لیمینگ بر روی پرده سینما رفت. فیلمنامه ایپ من جوان را نیز لی لیمینگ نوشته است و بازیگران مطرحی مانند جاناتان کاس رید، مو فنگ بین، تانگ شیائو و ژائو ونهائو در آن نقش آفرینی کرده اند. نخستین اکران فیلم ایپ در 8 اکتبر 2020 در چین بوده است.

مطالعه بیشتر: بهترین فیلم های جهان + [۱۰ فیلم برتر جهان]

2 – استاد کونگ فو هوو یوانجیا

فیلم رزمی استاد کونگ فو هوو یوانجیا

فیلم رزمی استاد کونگ فو هوو یوانجیا یکی از بهترین فیلم های سینمایی است که به کارگردانی Hei Zi در سال 2020 در کشور چین ساخته شده است.

مطالعه بیشتر: بهترین کارگردان ایرانی [۱۰ کارگردان برتر ایرانی]

هوو یوانجیا نام یکی از هنرجویان رزمی کاری بود که گمان می کرد همه چیز برای او در هنرهای رزمی خلاصه می شود. تا اینکه با جوانی روشنفکر و اصلاح طلب آشنا می شود و مسیر زندگی او را تغییر می دهد. بعدها هوو تصمیم گرفت به کشور و مردمش بیشتر خدمت کند.

3 – شمشیرباز

فیلم رزمی شمشیرباز

فیلم سینمایی شمشیرباز به عنوان بهترین فیلم رزمی در ژانرهای اکشن ، تاریخی و درام است که توسط کره جنوبی و به کارگردانی چون جی هون در سال 2020 ساخته شده و در همان سال مجوز اکران را دریافت نمود. فیلمنامه شمشیرباز توسط کارگردان فیلم جی هون نوشته شده است و از جمه بازیگرانی که در آن هنرنمایی کرده اند می توان به جانگ هیوک، جونگ مان سیک، آجلینا دانیلوا و لی مین هیوک اشاره کرد.

مطالعه بیشتر: 10 فیلم اکشن برتر سینمای جهان ( دانلود تیزر فیلم )

شمشیرباز روایت گر ماجرای یکی از شمشیربازان بزرگ و نگهبانان سلطنتی چوسان است که درگیری های مابین دو سلسله معروف چینی به نام های کینگ و مینگ را نمایش می دهد. تی یول شمشرباز بزرگ و نقش اول فیلم با اینکه مجبور است زندگی مخفیانه ای داشته باشد اما همچنان از وضعیت خود رضایت دارد. تی یول بعد از اینکه در یکی از مبارزاتش چشم های خود را از دست می دهد بخاطر کودتا بر علیه امپراطور مجبور می شود تا خود را مخفی کند. اما این زندگی مخفیانه تا زمانی ادامه می یابد که گروهی از قاچاقچیان دختر او را می دزدند تا تی هول بار دیگر برای نجات دخترش از مخفیگاهش بیرون بیاید و شمشیرش را برای مبارزه در دست بگیرد.

4 – ایپ من : استاد کونگ فو

فیلم رزمی ایپ من

ایپ من : استاد کنگفو به عنوان بهترین فیلم رزمی در ژانر اکشن در سال 2019 شناخته می شود که توسط لیمینگ لی و در کشور چین ساخته شده است. لی علاوه بر کارگردانی ، فیلمنامه ایپ من را نیز نوشته است و بازیگرانی که در آن به ایفای نقش پرداخته اند می توان به یو هانگ تو، مایکل وونگ و دانگ فنگ یو اشاره کرد. نکته قابل ذکر درباره مجموعه فیلم های ایپ من این است که این مجموعه برگرفته از زندگی استاد ایپ من یکی از بهترین اساتید هنرهای رزمی در چین بوده که در سبک وینگ چون فعالیت می کرده است. نخستین اکران ایپ من : استاد کنگفو در 11 دسامبر 2019 و در کشور آمریکا بوده است.

بهترین فیلم های پلیسی : با قابلیت مشاهده آنلاین!

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر بخوانید

چت در واتساپ تاپ تن ها
شروع چت در واتساپ