0

بهترین پیتزا تهران + [۱۰ پیتزا فروشی برتر در تهران]

Top 10 pizza shops in Tehran

پیتزا به عنوان یک غذای ایتالیایی چنان آوازه و محبوبیتی دارد که به جرعت می‌توان گفت پرطرفدارترین غذای جهان است. طرفداران این غذا به قدری زیاد هستند که در هر شهر کوچک و بزرگی در هر نقطه از جهان می‌توانید پیتزا را پیدا کنید و از میل کردن آن لذت ببرید. در ایران هم این غذا بسیار محبوب است و یکی از گزینه‌های اصلی برای گردش‌های شبانه و روز‌های تعطیل محسوب می‌شود. در تهران که باشید، تقریباً در همه  خیابان‌های اصلی و فرعی شهر، بوی خوشمزه پیتزا به مشام‌تان می‌رسد! درست است که پیتزا به خودی خود یک غذای بسیار خوشمزه است؛ اما همه فست فودها نمی‌توانند این غذا را به خوبی درست کنند! به همین دلیل در این مقاله می‌خواهیم به معرفی بهترین پیتزا تهران بپردازیم تا اگر شما هم عاشق این غذا هستید، بتوانید به بهترین فست فودی سری بزنید. با ما همراه باشید.

۱. پیتزا سیب ۳۶۰

بهترین پیتزا تهران سیب ۳۶۰

در صدر لیست بهترین پیتزا تهران، مجموعه رستوران‌های زنجیره‌ای پیتزا سیب ٣۶٠ قرار می‌گیرند. پیتزا سیب با بیش از ۱۰ شعبه فعال در مناطق مختلف تهران، عنوان بزرگترین مجموعه رستوران‌های زنجیره‌ای به خود اختصاص داده است.

پیتزا سیب ۳۶۰ با سرمشق قرار دادن رعایت حقوق مصرف‌کننده، رعایت اصول بهداشتی و قرار دادن سلامت مشتریان در بالاترین درجه اهمیت، از بهترین و باکیفیت‌ترین مواد غذایی اولیه در پخت انواع پیتزاها، ساندویچ‌ها، سالادها و پیش‌غذاهای خود استفاده می‌کند. همچنین این برند از کمترین سوسیس و کالباس ممکن در منوی غذاهای خود استفاده کرده است که ارزش کارش را بیش از پیش نشان می‌دهد.

نوآوری‌ها و ابتکار عملی که پیتزا سیب در تهیه منو و غذاهای خود به کار برده است، به خوبی توانسته دل مشتریان را به دست آورده و نظر آنها را جلب کند. تنوع بالا در آیتم‌های منو با رعایت منوی فصلی، پخت پیتزاها در اشکال و چیدمان متفاوت و نوآورانه و تزئین‌های زیبا برای انواع سالاد، تأثیر زیادی در جذب و حفظ مشتری در مجموعه رستوران‌های زنجیره‌ای پیتزا سیب ٣۶٠ ایفا کرده است.

۲. پیتزا پرپروک؛ از بهترین پیتزا تهران

بهترین پیتزا تهران پرپروک

در لیست بهترین پیتزا تهران، پیتزا پرپروک عنوان اولین پیتزا پنجره‌ای در ایران را به خود اختصاص داده است. زمانی که تقریباً تمام پیتزاها به صورت دایره‌ای شکل پخت می‌شدند، این پیتزا پرپروک بود که دست به ابتکار زد و توانست جایگاه خود را در دل تهرانی‌ها باز کند.

پیتزای خوب برای سالیان طولانی پیتزایی بود که پنیر آن بیشتر از بقیه کش می‌آمد و مخلفات بیشتری روی پنیر آن ریخته می‌شد. تا اینکه پیتزا پرپروک وارد بازار شد و دست به تغییر مفهوم پیتزا زد! پیتزار پرپروک با تغییر دادن شکل پیتزا از طرح اولیه و ساده دایره‌ای آن، به پیتزاهای پنجره‌ای یا همان مربعی آن هم در تنوع طعم‌های بالا، انقلابی در صنعت پخت پیتزا به وجود آورد.

چند مورد از معروف‌ترین و پرطرفدارترین پیتزاهای پرپروک شامل پیتزا سیسیلی (که خمیر آن بیضی شکل بوده و بسیار شبیه لهمجون یا پیده ترکیه‌ای پخت می‌شود)، پیتزا آروستو و آروستوپینو پرپروک (که شامل روست‌بیف، فلفل هالوپینو، قارچ، زیتون سیاه و سس خامه است)، پیتزا پاستا مرغ (که روی خمیر آن، پاستا و مرغ خامه‌ای به همراه پنیر مخصوص ترکیب شده و طعم متفاوت و تازه‌ای را ایجاد می‌کند) و پیتزا میت‌بال سیسیلی است که ترکیب چرخکرده با پنیر پیتزا را به جای فرآوردها‌های گوشتی مانند همبرگر و سوسیس ترجیح می‌دهند.

۳. پیتزا استریت آرت

بهترین پیتزا تهران استریت آرت

در ادامه لیست بهترین پیتزا تهران، به یک مورد خاص از نوع ایتالیایی واقعی آن می‌رسیم؛ پیتزا استریت آرت. تقریباً شعار تمام پیتزا فروش‌های تهران این است: پیتزای ایتالیایی واقعی را با ما تجربه کنید؛ اما در بین این همه مغازه و برند معرف در تهران، شاید پیتزا استریت آرت جزء معدود برندهایی باشد که در حفظ این شعار، امانت‌داری کرده است.

دلیل معروف بودن و به شهرت رسیدن پیتزا آرت این است که تمام خمیرها و پنیرهای استفاده شده در پیتزاها را مستقیماً از ایتالیا وارد کرده و به هیچ عنوان از نمونه‌های متفرقه ایرانی یا ترکی در پخت پیتزاهای خود استفاده نمی‌کند.

مطالعه بیشتر: بهترین پیتزا غرب تهران

اگر راه‌تان به خیابان تجریش افتاد، حتماً از منوی جذاب این فست فود دیدن کنید، زیرا دیدن منو مساوی با سفارش دادن خواهد بود. تمامی آیتم‌های موجود به نام‌های ایتالیایی و اصیل خود نوشته شده و در دو دسته‌بندی کلی پیتزاهای قرمز و پیتزاهای سفید، عقل و هوش را از سر شما خواهد پراند.

همچنین انواع پیش غذا شمال سوخاری‌ها و سالادها، به همراه نوشیدنی‌های پرطرفدار نیز در این فست فودی سرو می‌شوند که می‌توانند در کنار یک پیتزای ایتالیایی واقعی و لذیذ، یک وعده فراموش نشدنی را برای شما رقم زده و شما را تبدیل به یکی از مشتریان دائمی پیتزا استریت آرت کند.

۴. بهترین پیتزا تهران؛ پیتزا ایتالیایی بونو

بهترین پیتزا تهران بونو

در جایگاه چهارم از لیست بهترین پیتزا تهران، به یک رستوران اصیل و ایتالیایی دیگر برخورد خواهیم کرد؛ رستوران بونو. این رستوران که از سال ۱۳۸۶ شروع به فعالیت حرفه‌ای کرده است، در بین تمام رستوران‌های ایتالیایی موجود در تهران، یک رستوران صاحب سبک و شناخته‌شده به شمار می‌رود. پیتزاها و پاستاهای اصیل و لذیذی که کاملاً به روش ایالیایی پخت می‌شوند، در کنار پرسنل مجرب، فضای آرام و دلنشین، دکوراسیون حرفه‌ای و بهداشتی قابل قبول، یک تجربه به یاد ماندنی را برای شما رقم خواهد زد.

منوی رستوران بونو در تنوعی مثال زدنی، شامل بیش از ۲۰ نوع پیتزا و پاستا است که در آن هم برای افراد گوشت‌خوار و هم برای افراد گیاه‌خوار، گزینه‌های متعددی برای انتخاب به چشم می‌خورد. انواع پیتزا مارگاریتا ناپولیتان، پیتزا بیانکو، پیتزا ورده، پیتزا کواتروفورماجیو، پیتزا سزار، پیتزا چیکن فاهیتا، پیتزا سیسیلی، پیتزا کپرزه و پیتزا وجیتریانا در این رستوران پخت می‌شوند. همچنین پاستاهای معروف و خوشمزه این رستوران را نیز پاستا بلونیزه، کربونارا، آلفردو، پاستا فیورنتینا، پاستا مارینارا و پستو باسیلیکو، انواع پنینی مانند استیک بلوچیز، بولزانو، تاکینو، پنینی چیکن پارمزان و پنینی سزار تشکیل داده‌اند.

۵. پیتزا سنسو

بهترین پیتزا تهران سنسو

پنجمین مورد از لیست بهترین پیتزا تهران، یک کافه رستوران محبوب و معروف در غرب تهران است؛ پیتزا سنسو. اگر گذرتان به خیابان رامین و بلوار فردوس خورده باشد، احتمالاً متوجه ترافیک به وجود آمده به دلیل جمعیت انبوهی که جلو در این کافه رستوران منتظر میز خالی هستند شده‌اید.

تنوع بالای سس‌ها به همراه سالاد سزار با فیله سوخاری به جرعت محبوب‌ترین و پرطرفدارترین آیتم‌های منوی این رستوران است. دیگر آیتم‌های منو توسط انواع ساندویچ‌ها، برگرها، پاستاها، انواع سالاد و پیتزاهای خوشمزه‌ای مانند پیتزا مخصوص سنسو، فیلادفیا سرآشپز، پیتزا رست بیف، پیتزا سوجوک، پیتزا پپرونی، پیتزا مخلوط، پیتزا تاکینو، پیتزا گوشت و قارچ، پیتزا چیکن باربیکیو، پیتزا مارگاریتا و پیتزا سبزیجات تکمیل شده است.

شاید در نگاه اولیه به منو، قیمت بالای آیتم‌ها ذهن شما را مشغول کند؛ اما شک نکنید این قیمت بالا به دلیل کیفیت بالای مواد غذایی، طعم دلچسب غذاها و همچنین برخود عالی پرسنل و سرویس‌دهی مناسب این رستوران است. پس با خیال راحت فقط سفارش دهید.

۶. پیتزا باروژ؛ از بهترین پیتزا تهران

بهترین پیتزا تهران باروژ

پس از پیتزا سنسو، به یکی دیگر از فست‌فودهای معروف تهران با بیش از ۱۰ شعبه فعال خواهیم رسید؛ پیتزا باروژ. پیتزا باروژ با توجه به ارائه کیفیت بالا و پیتزاهای ایتالیایی اصیل، به همراه انواع ساندویچ، سوخاری، برگر، پاستا، سالاد و پیش غذاهایی که در این رستوران سرو می‌شوند، بدون شک باید در لیست بهترین پیتزا تهران قرار بگیرد.

اگر به دنبال تنوع منو و طعم‌هایی فراموش نشدنی هستید، حتماً سری به پیتزا باروژ بزنید. تنوع بالای پیتزاهای این رستوران شامل پیتزا پپرونی، پیتزا نوستالژی، پیتزا باروژ، پیتزا گریل استیک، پیتزا چیکن آلفردو، پیتزا گریل میکس، پیتزا استیک و سیر، پیتزا رست بیف، پیتزا کارنوسو، پیتزا ملانزانا، پیتزا فورماجیو، پیتزا میگو، پیتزا بلا چاو، پیتزا خامه استیک و پیتزا سبزیجات، قطعاً دست شما را برای انتخاب کاملاً باز گذاشته و انتخاب را برای شما سخت خواهد کرد.

۷. پیتزا ادبرت

بهترین پیتزا تهران ادبرت

در لیست بهترین پیتزا تهران، پیتزا ادبرت در جایگاه هفتم قرار گرفته است. یک مغازه کوچک با دکوراسیون لهستانی و قدیمی که حال و هوایش با تمام رستوران‌های زنجیره‌ای و برند تهران، کاملاً متفاوت است. پیتزا ادبرت با سرو بیش از ۱۰ نوع پیتزا به روش سنتی و قدیمی آن، تجربه‌ای بی نظیر و متفاوت را به شما هدیه خواهد کرد.

انواع پیتزاهای پنیری،‌ پیتزای قارچ و پیتزای سبزیجات در این مغازه سرو می‌شوند که طعم بسیار لذیذی دارند. پیتزا ادبرت از آن دسته پیتزا فروشی‌های تهران است که حال و هوایی دونفره داشته و ارزش یک بار نشستن روی صندلی‌های لهستانی آن را دارد.

۸. بهترین پیتزا تهران؛ پیتزا باگت

بهترین پیتزا تهران باگت

پیتزا باگت با ۷ شعبه فعال در سطح شهر تهران، توانسته خود را در لیست بهترین پیتزا تهران جای دهد. عمده شهرت این رستوران‌های زنجیره‌ای به دلیل سرویس‌دهی سریع و سس‌های منحصر به فرد آن است.

نان‌هایی که در سرو غذاهای این رستوران مورد استفاده قرار می‌گیرند، از روش تخمیر طبیعی و سنتی و بدون استفاده از هرگونه مخمر و جوش شیرین تهیه شده‌اند که باعث می‌شود بعد از خوردن غذا احساس بد سنگین بودن به شما دست ندهد. همچنین هضم این نان‌ها نیز برای دستگاه گوارش بسیار ساده‌تر و سریع‌تر خواهد بود.

مطالعه بیشتر: بهترین پارک های تهران

منوی پیتزا باگت در کنار انواع برگر، ساندویچ و سالاد، شامل دو دسته کلی پیتزاهای ایتالیایی و دیپ‌دیش‌ها می‌شوند. پیتزاها شامل پیتزا سیر و استیک، پیتزا مرغ کاری، پیتزا پپرونی، پیتزا بوقلمون، پیتزا مارگریتا، پیتزا سبزیجات، پیتزا مرغ دودی، پیتزا کمبو و دیپ دیش‌ها شامل پیتزا میت لوف دیپ دیش، پیتزا رسف بیف دیپ دیش و پیتزا کمبو دیپ دیش هستند.

۹. پیتزا منهتن گریل

بهترین پیتزا تهران منهتن گریل

در ادامه معرفی بهترین پیتزا تهران، قصد داریم تا یکی از لوکس‌ترین و گران‌ترین رستوران‌های دربند را خدمت شما معرفی کنیم؛ بله درست حدس زده‌اید، پیتزا منهتن گریل. دکوراسیون باکلاس، دسترسی به فضای باز، بهداشت مثال زدنی در کنار خدمه‌ای حرفه‌ای و باشخصیت را با پیتزا منهتن گریل تجربه کنید. تنوع از منهتن گریل، انتخاب از شما!

از پیتزا سیر و استیک منهتن که به عنوان محبوب‌ترین و پرطرفدارترین آیتم‌های رستوران منهتن گریل فاکتور بگیریم، با چنان تنوعی روبرو خواهید شد که انتخاب را برای هر پیتزا دوست واقعی سخت خواهد کرد. منوی این رستوران را پیتزا استیک، پیتزا سیر و ساسج، پیتزا بیکن و ساسج، پیتزا اسپشیال منهتن، پیتزا منهتن کلاب، پیتزا چیکن گریل، پیتزا پپرونی،‌ پیتزا فیفتی،‌ پیتزا سوهو،‌ پیتزا سبزیجات، پیتزا سیر و استیک،‌ پیتزا ۶۶ (مخلوط ژامبون مرغ و گوشت) و پیتزا پپرونی ۶۶ (میکس پیتزا پپرونی و ۶۶) تشکیل داده‌اند.

رستوران منهتن گریل از آن دسته رستوران‌هایی است که اگر در روزهای آخر هفته یا مناسبت‌های خاص قصد مراجعه به آن را دارید، باید از چندین روز قبل، میز خود را رزرو کرده باشید.

۱۰. پیتزا سورن

بهترین پیتزا تهران سورن

آخرین جایگاه از لیست بهترین پیتزا تهران به پیتزا سورن تعلق می‌گیرد؛ رستورانی بسیار قدیمی و بااصالت با بیش از ۵۰ سال سابقه درخشان. اگر قصد سفر را در تاریخ و سفر به تهران قدیم را دارید، اگر می‌خواهید بدانید که پیتزا ۵۰ سال پیش چطور در تهران سرو می‌شد، حتماً از پیتزا سورن دیدن کنید.

منوی این رستوران صاحب سبک را انواع پیتزا مخصوص سورن، پیتزا استیک، انواع ساندویچ سرد شامل ژامبون‌ها و ساندویچ گرم در کنار استیک پرسی تشکیل داه‌اند که در ۲ سایز مختلف قابل سفارش هستند.

اگر اهل دورهمی‌های دوستانه و شبانه هستید، طبقه دوم پیتزا سورن با میزهای چرمی ۴ و ۶ نفره، فضای دلخواه و مطبوعی را در اختیار شما قرار می‌دهد. طبقه اول نیز با صندلی های تک و ۲ نفره تزئین شده‌اند.

سخن پایانی

پیتزا یک غذای ایتالیایی بسیار خوشمزه و پرطرفدار است که ترکیبات اصلی و پایه آن، نان، سس گوجه‌فرنگی و پنیر می‌باشد. در واقع، ترکیب اصلی پیتزا همین ۳ مورد است که در کنار مواد دلخواه دیگر، طعم‌های مختلف پیتزا را به وجود می‌آورد؛ پیتزای سبزیجات، پیتزای گوشت، پیتزای مرغ و … . اگر اهل خوردن پیتزا باشید، می‌دانید که درست کردن این غذای خوشمزه، مهارت زیاد و تجربه بالایی می‌خواهد. به همین خاطر باید به فست فودهای به‌نام مراجعه کنید که پیتزاهای خوشمزه‌ای دارند. ما در این مطلب سعی کردیم بهترین پیتزا تهران را به شما معرفی کنیم. به نظر شما کدام فست فود می‌تواند در این لیست قرار بگیرد؟

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر بخوانید

چت در واتساپ تاپ تن ها
شروع چت در واتساپ