0

بهترین مرکز کاشت ناخون در تهران + [10 سالن برتر کاشت ناخون در تهران]

Top 10 nail implant salons in Tehran
امتیاز بدید!!

توجه به ناخن ها و علاقه به داشتن ناخن هایی زیبا، قدمتی تاریخی دارد. در زمان های قدیم حنا گذاشتن روی ناخن ها بوده و امروزه لاک زدن، کاشت ناخن و سایر خدمات این حوزه رواج دارد. طی سال‌ های گذشته شاهد رشد روزافزون تعداد سالن های کاشت ناخن و همچنین علاقه مندان آن بوده‌ایم. ناخن هایی زیبا، سالم و کشیده رویایی است که امروزه انواع مرکز کاشت ناخون آن را به واقعیت تبدیل کرده‌اند.

این روزها سالن های زیبایی بسیاری در سرتاسر شهر تاسیس شده‌ و خدمات ناخن را ارائه می‌دهند. افراد علاقمند به زیبایی ناخن، بدون شک به دنبال بهترین ناخن کار در تهران می‌گردند. اما تعداد سالن های زیادی که در این حوزه فعالیت می‌کنند، انتخاب و پیدا کردن بهترین ناخن کار را دشوار ساخته است. افراد زیادی هنگام جستجو برای پیدا کردن بهترین ناخن کار، سوالات زیر را از خود می‌پرسند؛

چطور باید ناخن کار ناشی را از ناخن کار حرفه‌ ای تشخیص دهیم؟ ناخن کار حرفه‌ ای باید چه مهارتی داشته باشد؟ چه معیارهایی در انتخاب یک ناخن کار حرفه ای دخیل هستند؟ بهترین ناخن کار در تهران کیست؟!

مطالعه بیشتر: کلینیک کاشت مو + [۱۰ کلینیک برتر کاشت مو در تهران]

این سوالات حین انتخاب مرکز کاشت خان حرفه ای، رایج هستند. برای پاسخ به سوالات شما در ادامه این مطلب می‌خواهیم معیارهایی را برای انتخاب یک ناخن کار خوب و انواع خدمات ناخن را به شما معرفی کنیم. با ما همراه باشید.

انواع خدمات ناخن در مرکز کاشت ناخون

 خدمات ناخن انواع مختلفی دارد که عبارتند از؛

 1. مانیکور و پدیکور؛ مانیکور و پدیکور یعنی شکل بخشیدن به ناخن ‌های دست و پا به کمک سوهان ناخن.
 2. کاشت ناخن مانند کاشت با پودر یا کاشت ژله ‌ای ناخن؛ کاشت ناخن نوعی آرایش و دیزاین ناخن است. در این روش لایه‌ای از مواد، روی ناخن طبیعی چسبانده می‌شود. با استفاده از روش کاشت ناخن،‌ ناخن های بلند و زیبایی خواهید داشت.
 3. خدمات دیزاین و طراحی ناخن؛ خدمات طراحی ناخن یکی دیگر از خدماتی است که برای زیبایی دست‌ها بسیار مورد توجه قرار می‌گیرد.
 4. لمینت ناخن؛ خانم هایی که ناخن های طبیعی دوست دارند به سراغ لمینت کردن ناخن می‌روند. در این روش زیباسازی، لایه ای نازک از مواد روی ناخن قرار می‌گیرد و ظاهری زیبا و طبیعی به ناخن ها می‌دهد. لمینت کردن از شکستن و نازک شدن ناخن ها جلوگیری می‌کند و آنها را مقاوم می‌سازد. بعد از لمینت کردن می‌توانید هر رنگ لاکی روی ناخن ها بزنید و با طراحی های دلخواه خود، زیبایی دست هایتان را دوچندان کنید.
 5. ژلیش ناخن؛ در روش ژلیش ناخن از لاک ‌های مخصوصی روی ناخن طبیعی استفاده می‌شود. این لاک ‌ها ماندگاری طولانی دارند. این روش برای خانم هایی مناسب است که کاشت ناخن را دوست ندارند و ناخن های طبیعی می‌خواهند. در این روش می‌توان از چسباندن نگین و طراحی های مختلف هم استفاده کرد.

شناخت بهترین مرکز کاشت ناخون در تهران

ممکن است هنگام تحقیق برای پیدا کردن بهترین ناخن کار تهران، از دوستان و آشنایان خود هم پرس و جو کنید. این کار می‌تواند روش خوبی باشد، اما کافی نیست! تعریف هر شخصی از حرفه ای بودن ممکن است متفاوت باشد. با این اوصاف پرسیدن نظر یکی دو نفر از دوستان نمی‌تواند کافی باشد.

برای انتخاب بهترین سالن کاشت ناخن، بهتر است نمونه کارهای آن را مشاهده کنید. بی شک یک ناخن کار حرفه ای، نمونه کارهای زیادی خواهد داشت و بدون هیچ ترسی آنها را در معرض نمایش می‌گذارد. بدین ترتیب در این مرحله، تعداد زیادی از ناخن کاران حذف می‌شوند. مرحله بعدی می‌تواند پرسیدن نظرات و میزان رضایت مشتریان قبلی ناخن کار مورد نظر باشد. در آخر هم می‌توانید با هماهنگی قبلی روزی را برای مراجعه حضوری به سالن کاشت ناخن انتخاب کرده و از نزدیک کیفیت کار ناخن کار را ببینید.

ویژگی های یک ناخن کار خوب و حرفه ای

از جمله ویژگی های یک ناخن کار حرفه ای می‌توان به موارد زیر اشاره کرد؛

 • رعایت بهداشت؛
 • وقت شناس بودن؛
 • به روز بودن ناخن کار؛
 • برخورد خوب با مشتری؛
 • استفاده از مواد باکیفیت؛
 • آشنایی با ابزار آلات جدید؛
 • داشتن خلاقیت و ایده جدید؛
 • توجه به سلیقه مشتری و دادن مشاوره به او.

مطالعه بیشتر: سالن زیبایی در تهران + [۱۰ سالن زیبایی برتر در تهران]

در ادامه مطلب می‌خواهیم ۱۰ مورد از بهترین سالن های کاشت ناخن را به شما معرفی کنیم.

۱. بهترین مرکز کاشت ناخن در غرب تهران: سالن زیبایی مونا یزدانی

مرکز کاشت ناخون مونا یزدانی

در رتبه اول بهترین مرکز کاشت ناخون سالن زیبایی مونا یزدانی در تهران، گیشا قرار می‌گیرد. این سالن زیبایی خدمات تخصصي ناخن از جمله کاشت، ترمیم، لمينت، ژليش، مانیکور، پدیکور، انواع کاشت ناخن (مانند هلویی، میکس، ژل، لمینت، ژلیش، فایبر، گریم، بیبی بومر و …) و انواع دیزاین ها (مانند شوگرافکت آبرنگی، گل برجسته، دیزاین های زیرکاشت کروم و هلوگرام و …) را با کیفیت عالی ارائه می‌دهد.

۲. بهترین مرکز کاشت ناخون تهران: سالن زیبایی فاطمه حبشی

مرکز کاشت ناخون فاطمه حبشی

جایگاه دوم به سالن VIP لی لی با مدیریت خانم فاطمه حبشی در ستارخان تهران اختصاص می‌یابد. این سالن زیبایی کلیه خدمات آرایشی و بهترین خدمات میکروبلیدینگ، میکروپیگمنتیشن و پوست و مو و با استفاده از بهترین تجهیزات و امکاناتی که دارد، بهترین خدمات را ارائه می‌دهد. همچنین سالن زیبایی فاطمه حبشی کلیه خدمات ناخن از جمله آموزش کاشت، طراحی، مانیکور و پدیکور ناخن را به صورت حرفه ای ارائه می‌دهد.

۳. بهترین ناخن کار در تهران: مرکز کاشت ناخون شبنم

مرکز کاشت ناخون سالن شبنم

در رتبه سوم بهترین مرکز کاشت ناخون تهران سالن ناخن شبنم قرار می‌گیرد. این سالن خدمات ناخن از قبیل کاشت و ترمیم  (مانند کاشت پودری، کاشت میکس، کاشت هلویی، کاشت بیبی بومر، کاشت گریم) و طراحی ناخن (انواع طراحی های فرنچ، طراحی مرمریت، ژلیش، طراحی ماربل، طراحی آکواریم، طراحی کروم، طراحی با فویل) را ارائه می‌دهد.

۴. بهترین مرکز کاشت ناخن: سالن کاشت ناخن الینا اسکندری

مرکز کاشت ناخون الینا اسکندری

در جایگاه چهارم سالن کاشت ناخن الینا اسکندری در پل صدر قرار می‌گیرد. این سالن کلیه خدمات ناخن از قبیل انواع کاشت و ترمیم در انواع سبک ها را به صورت حرفه ای و ارائه می‌دهد.

مطالعه بیشتر: لیزر موهای زائد + [10 کلینیک برتر لیزر موهای زائد]

۵. بهترین مراکز کاشت ناخن تهران: سالن کاشت ناخن ملینا

مرکز کاشت ناخون ملینا

در رتبه پنجم بهترین مرکز کاشت ناخون تهران، سالن کاشت ناخن ملینا در میدان هفت حوض با مدیریت سرکار خانم مودت قرار می‌گیرد. این سالن کلیه خدمات آموزش و زیبایی ناخن (کاشت، ترمیم، طراحی ناخن و …) را زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای کشور انجام می‌دهد.

۶. بهترین مرکز کاشت ناخون تهران: مرکز خدمات ناخن مانیا

مرکز کاشت ناخون مانیا

جایگاه ششم به مرکز خدمات ناخن مانیا در سهروردی شمالی اختصاص می‌یابد. این سالن کلیه خدمات ناخن (از قبیل کاشت و ترمیم ناخن، خدمات مانیکور و پدیکور، پارافین تراپی و …) را با جدیدترین متدهای روز دنیا ارائه می‌دهد.

۷. بهترین ناخن کار در تهران: مرکز خدمات ناخن پونه

مرکز کاشت ناخون پونه

در رتبه هفتم بهترین مرکز کاشت ناخون در تهران، مرکز خدمات ناخن پونه در خیابان پیروزی قرار می‌گیرد. این سالن کلیه خدمات ناخن (از جمله انواع کاشت پودر، گریم، دیزاین های زیر کاشت، ترمیم، لمینت، ژلیش، طراحی، مانیکور و پدیکور و پارافین تراپی) را به صورت کاملا تخصصی و حرفه ای ارائه می‌دهد.

۸. بهترین مرکز کاشت ناخن: مرکز کاشت ناخون مونا رستمی

مرکز کاشت ناخون مونا رستمی

جایگاه هشتم به مرکز خدمات ناخن مونا رستمی در شهرک غرب اختصاص می‌یابد. این مرکز کاشت ناخن کلیه خدمات ناخن (مانند انواع کاشت، مانیکور و پدیکور، کاشت پودر؛ کاشت نچرال، کاشت هلویی، کاشت ژل و پلی ژل، کاشت میکس، کاشت گریم،کاشت ماربل، استند گلس، فول گلس، بیبی بومر، کاشت فرمر، کاور، فرنچ دائم، طراحی چهره، کروم) را به صورت حرفه ای ارائه می‌دهد.

۹. بهترین مراکز کاشت ناخن تهران: مرکز خدمات کاشت ناخن ماشا

مرکز کاشت ناخون ماشا

در رتبه نهم لیست بهترین مرکز کاشت ناخون در تهران، مرکز خدمات کاشت ناخن ماشا در سعادت آباد قرار می‌گیرد. این سالن به ارائه کلیه خدمات ناخن شامل کاشت پودر و ژل، کاور و لمینت ناخن، مانیکور و پدیکور با متد روسی، طراحی و دیزاین ناخن و … می‌پردازد.

۱۰. بهترین مرکز کاشت ناخون تهران: مرکز کاشت ناخون فریبا علیزاده

مرکز کاشت ناخون فریبا علیزاده

جایگاه دهم این لیست هم به مرکز خدمات ناخن فریبا علیزاده در تهرانپارس اختصاص می‌یابد. این سالن کلیه خدمات ناخن شامل کاشت های ژورنالی، لمینت ناخن ، مانیکور و پدیکور، آموزش خدمات ناخن و … را به صورت تخصصی ارائه می‌دهد. همچنین سالن خدمات ناخن فریبا علیزاده دارای مدرک و کد بین المللی روسیه از شرکت SOTA است که باعث اعتماد بیشتر مشتریان به این مرکز می‌شود.

بهترین مدل ناخن برای انگشتان کدام است؟

مرکز کاشت ناخون بهترین مدل ناخن

مدل های مختلفی برای سوهان کشیدن ناخن وجود دارد. هر خانمی با توجه به سلیقه شخصی خود و فرم ناخن هایش می‌تواند یکی از این مدل ها را انتخاب کند و ناخن های خود را زیبا سازد.

سخن پایانی

در این مقاله سعی کردیم بهترین مراکز کاشت ناخن را معرفی کنیم تا بتوانید از بین آن‌ها مناسب‌ترین را انتخاب کنید. همچنین ویژگی‌های یک مرکز ماشت ناخن حرفه‌ای را بیان کردیم. حال که این اطلاعات را در دست دارید، می‌توانید مرکز کاشت ناخن مناسبی را انتخاب کرده و ناخن‌های خود را زیبا سازید. از اینکه تا انتهای مقاله با ما همراه بودید، از شما متشکریم. به نظر شما کدام مرکز کاشت ناخن می‌تواند جزو بهترین‌‌ها قرار بگیرد؟

نظرات کاربران

 •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
 •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
 •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
 •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
 • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر بخوانید

چت در واتساپ تاپ تن ها
شروع چت در واتساپ