0

بهترین ثبت شرکت در تهران + [۱۰ موسسه برتر ثبت شرکت در تهران]

top-10-company-registration-institutes-in-tehran

هر شرکتی که قصد ارائه محصول یا خدماتی را در سر دارد، نیازمند ثبت کردن نام و برند شرکت خود است. هر شرکتی برای ادامه فعالیت و داشتن برندی منحصربه‌فرد که هویت، سند و تاریخچه آن شرکت را یدک می‌کشد، باید شرکت خود را به ثبت برساند. اگر شما هم قصد دارید شرکت خود را ثبت کنید، باید بهترین ثبت شرکت در تهران را بشناسید. ما در این مقاله می‌خواهیم موسسه‌های برتر ثبت شرکت در تهران را به شما معرفی کنیم.

انتخاب بهترین موسسه ثبتی ممکن و در دسترس

اگر قصد دارید شرکتی به راه انداخته و به صورت اصولی و در چارچوب قوانین کشوری، با همکاران و هم‌حرفه‌های خود قراردادهای کاری به امضا برسانید، باید پروانه کسب گرفته و نام شرکت خود را به ثبت رسانده باشید، در غیر این صورت از سمت هیچ ارگانی در داخل یا خارج کشور، به رسمیت شناخته نخواهید شد.

دقیقا به مانند مهاجرت کردن، ثبت شرکت نیز فوت و فن خود را دارد. اگر به قوانین و دست‌اندازهای اداری و تخصصی ثبت شرکت آگاهی کامل نداشته باشید، یا هرگز موفق به ثبت شرکت خود نخواهید شد، یا در این راه بیش از آنچه لازم است وقت و هزینه صرف خواهید کرد.

مطالعه بیشتر: بهترین سئوکار ایران + [۱۰ سئوکار برتر در ایران]

راهکار چیست؟ پیشنهاد نا به شما مشاوره گرفتن از افرادی است که در این راه خبره هستند و با تجربه خود می‌توانند ره صدساله را برای شما یک شبه طی کنند. بله! کمک گرفتن از موسسه‌های ثبتی. سوالی که اکنون مطرح می‌شود این است که بهترین شرکت ثبتی کدام است و باید چه فاکتورهایی داشته باشد؟ چگونه بهترین شرکت ثبتی شهر خود را پیدا کنیم؟ آیا واقعا این موسسه‌ها قابل اعتماد هستند؟ در ادامه با ما همراه باشید تا به پاسخ تمام سوالات خود برسید.

پاسخ به یک سوال مهم: خودم می‌توانم شرکتم را ثبت کنم؟

پاسخ این سوال بله است، ولی، اما و اگرهای فراوانی دارد! پروسه ثبت شرکت کاری زمان‌بر بوده و نیازمند تخصص، تجربه و در ایران، تا حدودی داشتن معرف و روابط است. یک موسسه ثبت شرکت این فرآیندها را بارها و بارها طی کرده و به پیچ‌وخم‌های این راه کاملاً وارد است. ضمنا نیاز به مراجعه های مکرر به ادارات و … را نخواهید داشت. به عنوان یک مثال ساده، آیا می‌دانید مراحل و قونین انتخاب نام شرکت خود یک پروسه سخت و زمانبر است؟

بله درست شنیدید! انتخاب نام برای شرکت اولین قدم است اما نه لزوما آسان‌ترین آنها، با نگاهی به قوانین انتخاب نام برای شرکت (نام شرکت باید از حداقل سه کلمه تشکیل شود، با قوانین کشور در تضاد نباشد، تکراری نباشد تا توسط سیستم مورد پذیرش واقع شود، با حوزه کاری مرتبط باشد و موارد دیگر)، متوجه می‌شوید که اگر این کار را با کاردان خود بسپارید بسیار زودتر به نتیجه خواهید رسید.

فاکتورهای مهم در راه رسیدن به بهترین موسسه ثبت شرکت

جواز فعالیت رسمی و ثبت شده

مهم‌ترین فاکتور در انتخاب بهترین موسسه ثبت شرکت، داشتن جواز قانونی و ثبت شده فعالیت است. موسسه‌ای که به عنوان موسسه ثبت شرکت فعالیت می‌کند، در ابتدا باید خودش در اداره کل ثبت شرکت‌ها و موسسات، به ثبت رسیده و فعالیتش قانونی و قابل پیگرد باشد.

مجهز به کادر مجرب و نیروی متخصص

پس از فاکتور جواز قانونی و قابل پیگرد، داشتن نیروی کار متخصص و کادر مجربی که سابقه فعالیتی مشخص و قابل پیگیری داشته باشد، از نان شب واجب‌تر است. نمونه فعالیت‌هایی که انجام داده‌اند و نمونه شرکت‌هایی که موفق به ثبت آنها شده‌اند، نشانی بر ادعای آن موسسه خواهد بود، پس از آنها در مورد سابقه کاری‌شان سوال و پرس‌وجو کنید.

موقعیت مکانی، محیط کاری و برخورد اولیه با مشتری

لازم به توضیح نیست که مکان جغرافیایی که شرکت در آن واقع شده است بسیار مهم است. همان طور که احتمالا می‌دانید یا حدس می‌زنید، اکثر موسسه‌های ثبت شرکت بزرگ و موفق، در شمال شهر تهران فعالیت می‌کنند و با یک جستجوی ساده در نت نیز قابل دسترسی و تحقیق هستند.

پرس‌وجو از کسانی که به تازگی شرکت خود را ثبت کرده‌اند

بهترین کاری که قابل انجام است، پرس‌وجو در مورد بهترین ثبت شرکت در تهران، از کسانی است که به تازگی موفق به ثبت شرکت خود شده‌اند. داشتن معرف در آن موسسه یک مزیت بزرگ برای شما خواهد بود.

سرعت و دقت انجام کار

نیازی به توضیح واضحات نیست که سرعت و دقت انجام کار برای همه افراد و شرکت‌های خصوصی که به خودشان متکی هستند، از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. برای افراد خوداشتغال و شرکت‌های مستقل و خصوصی، یک روز نیز یک روز است و ارزش بالایی دارد.

نظم و انظباط درون سازمانی

در مراجعه و برخورد اول چیزهای زیادی از وجود یا عدم وجود نظم درون‌سازمانی دست‌گیرتان خواهد شد، پس حتما برای اولین برخودر خودتان مراجعه کنیدو کار را به شخص دیگری نسپارید. اگر حس کردید برخورد گرمی با شما صورت نگرفت، نظمی بین کارمندان وجود ندارد و در حال پاس‌کاری شدن و سردرگمی هستید، محل را ترک کنید.

مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت

با فاکتور گرفتن از موارد بدیهی مانند کارت ملی، شناسنامه، آدرس شرکت و کدپستی، مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت بسته به حوزه کاری‌تان، می‌تواند متغیر باشد. بهتر است ابتدا موسسه ثبت شرکت خود را انتخاب کرده و سپس به کمک آنها، اقدام به جمع‌آوری مدارک مورد نیاز خود کنید.

اگر مدارک شما کامل باشد و هیچ دست‌انداز قانونی سد راهتان نشود، مدت زمانی که باید برای دریافت شناسه ملی و شماره ثبت انتظار بکشید، ۷ الی ۱۰ روز کاری خواهد بود. همچنین ۷ روز نیز زمان می‌برد تا آگهی تاسیس در یک روزنامه رسمی به چاپ برسد.

بهترین ثبت شرکت در تهران

۱. موسسه آگاه

بهترین ثبت شرکت در تهران آگاه

یکی از موارد بهترین ثبت شرکت در تهران، موسسه آگاه است. این موسسه با سابقه‌ای درخشان و داشتن وکلای پایه یک، کارشناسان باتجربه و نیروهای متخصص در زمینه‌های زیر فعالیت می‌کند:

 • ثبت موسسات تجاری و غیرتجاری آنلاین
 • ثبت قانونی شرکت‌های مادر، تعاونی و دانش بنیان
 • تنظیم و ثبت آنلاین صورتجلسات و ارزیابی خریدوفروش شرکت‌ها
 • ثبت برند و علائم تجاری، ارزش‌گذاری و خریدوفروش برند و علائم تجاری
 • اخذ استانداردهای ایزو و کارت بازرگانی
 • ثبت اختراع به‌صورت آنلاین

مطالعه بیشتر: بهترین آزمون ماک آیلتس + [۱۰ موسسه برتر برگزاری آزمون ماک آیلتس]

۲. سامانه پایدار ثبت

بهترین ثبت شرکت در تهران پایدار ثبت

مورد دوم در لیست بهترین ثبت شرکت در تهران، سامانه پایدار ثبت است که یکی از راحت‌ترین روش‌های ثبت شرکت در دوران همه‌گیری کرونا است. سامانه پایدار ثبت، راحت‌ترین سامانه موجود در این زمینه با پشتیبانی قوی است که شما را از مراجعه حضوری به موسسات و ارگان‌ها بی نیاز خواهد کرد. دلیل بوجود آمدن این پلتفرم، جلوگیری از پرداخت هزینه‌های اضافی و غیرضروری به برخی از موسسات ثبتی است. برخی خدمات سامانه ثبت پایدار به شرح زیر است:

 • خدمات ثبتی از جمله ثبت شرکت، تغییرات و تصمیمات
 • ثبت برند و لوگو، خدمات طراحی سایت، ثبت نام کارت بازرگانی
 • ثبت طرح‌های صنعتی و اختراعات، اخذ مجوز های تاسیس از وزارت صمت

۳. موسسه میزان

بهترین ثبت شرکت در تهران میزان

در رتبه سوم بهترین ثبت شرکت در تهران، موسسه میزان قرار می‌گیرد. این موسسه به کمک مشاوران حرفه‌ای خود، کار شما را در سریع‌ترین زمان ممکن انجام می‌دهد. اگر به مشاوره حضوری نیاز داشته باشید، برای شما مشاورین حرفه‌ای خود را اعزام می‌کند:

مطالعه بیشتر: بهترین شغل های اینترنتی ایران + [۱۰ شغل اینترنتی برتر در ایران]

 • به شما خواهند گفت برای چه کاری چه شرکتی نیاز دارید.
 • اقدامات بعد از ثبت شرکت چیست؟
 • برای جلوگیری از مشکلات احتمالی بیمه و مالیات چه باید کنید؟
 • حالا که شرکت خود را راه اندازی کردید، چگونه می‌توانید مشتری جذب کنید و در فضای اینترنت به راحتی و با کمترین هزینه بازاریابی کنید.

۴. موسسه ثبت فردا

بهترین ثبت شرکت در تهران ثبت فردا

موسسه ثبت فردا یکی دیگر از موارد لیست بهترین ثبت شرکت در تهران است که در تهران، شیراز، اصفهان، تبریز، کرج، مشهد، رشت و … شعبه دارد. برخی خدمات آنها مانند انتخاب نام به صورت رایگان انجام می‌شود:

 • دریافت گواهینامه‌های متعدد و جوایز مختلف
 • ثبت شرکت در کانادا و عمان
 • ثبت شرکت به صورت کاملاً غیرحضوری

۵. موسسه ثبت شرکت مشهور

بهترین ثبت شرکت در تهران مشهور

موسسه ثبت شرکت مشهور جزو لیست بهترین ثبت شرکت در تهران و دفاتر منظم و شفاف در این زمینه قرار می‌گیرد که مشاورینی کاملاً باتجربه دارد. این موسسه در تهران، شیراز، اصفهان، تبریز، کرج، مشهد، رشت و … شعبه دارد. گفتنی است که هزینه‌های دریافتی این موسسه کاملاً معقول هستند و به صورت جزء به جزء برای شما لیست می‌شوند. همچنین کار شما به صورت کاملاً دقیق و در سریع‌ترین زمان ممکن انجام می‌شود. ویژگی‌های این موسسه عبارت‌اند از:

 • عقد قرارداد و مشاوره اولیه بسیار منظم انجام می‌گیرد
 • در فرآیند ثبت شرکت شما را به خوبی در جریان کار قرار می‌دهند
 • ثبت شرکت در ارمنستان و ترکیه را نیز انجام می‌دهند

۶. موسسه ملاصدرا

بهترین ثبت شرکت در تهران ملاصدرا

موسسه ملاصدرا یکی دیگر از موارد لیست بهترین ثبت شرکت در تهران است که ۳ شعبه در تهران و یک شعبه در کرج دارد. این موسسه نسبت به سایر شرکت‌ها، هزینه بالاتری در یافت می‌کند؛ اما نسبت به موسسات دیگر با برنامه‌تر و منظم‌تر است.

مطالعه بیشتر: بهترین نرم افزار حسابداری شخصی

این موسسه با نیروهای متخصص خود، در کنار ثبت شرکت، کارهای دیگری هم انجام می‌دهد که عبارت‌اند از:

 • دارای بیشترین سابقه و کاملاً قابل اعتماد (34 سال سابقه)؛
 • هزینه‌ها کمی بالاتر نسبت به سایر موسسات ولی کاملاً شفاف؛
 • ثبت شرکت تقریباً در همه کشورهای دنیا؛
 • ده‌ها هزار ثبت شرکت موفق انجام شده در داخل و خارج از کشور؛
 • ثبت شرکت به صورت کاملاً غیرحضوری.

۷. موسسه آسان ثبت

بهترین ثبت شرکت در تهران آسان ثبت

در رتبه هفتم لیست بهترین ثبت شرکت در تهران، موسسه آسان ثبت قرار می‌گیرد که با بیش از ۱۳ سال سابقه درخشان و فعالیت منظم در این حوزه مشغول به فعالیت است. این موسسه، سامانه‌ای راه‌اندازی کرده که همه مراحل ثبت شرکت را به صورت شفاف انجام می‌دهد.

مطالعه بیشتر: بهترین وکیل در تهران

از جمله ویژگی‌های موسسه آسان ثبت می‌توان موارد زیر را نام برد:

 • بیش از 13 سال سابقه؛
 • هزینه معقول ثبت شرکت در کنار روند کاملاً واضح انجام کار؛
 • فعال در همه شبکه‌های اجتماعی؛
 • انجام سریع کار ثبت شرکت؛
 • ثبت شرکت به صورت کاملاً غیرحضوری.

۸. موسسه ثبت اریکه

بهترین ثبت شرکت در تهران اریکه

موسسه ثبت اریکه یکی دیگر از موارد لیست ثبت شرکت در تهران است که در زمره بهترین‌ها قرار دارد. مشاورین اریکه شما را در راه‌اندازی کسب‌وکار مانند ثبت شرکت، امور مالیاتی، امور مربوط به حسابداری یاری می‌کند.

از جمله مزایای موسسه ثبت اریکه عبارت‌اند از:

 • دریافت حق‌الوکاله در انتهای کار و پس از جلب رضایت مشتری؛
 • امکان مشاوره رایگان ثبتی؛
 • انجام هر یک از خدمات ثبتی شما در کوتاه‌ترین زمان؛
 • بهره‌مندی از کارشناسان و وکلای ثبتی کاربلد؛
 • داشتن روال مشخص و منظم.

۹. موسسه فکر برتر

بهترین ثبت شرکت در تهران فکر برتر

موسسه فکر برتر هم یکی دیگر از موارد لیست بهترین ثبت شرکت در تهران است. این موسسه با استفاده از استانداردها و شیره‌های جدید و به کمک متخصصین خود، پرونده‌های بسیاری به سرانجام رسانده است.

۱۰. شرکت کارا

بهترین ثبت شرکت در تهران کارا

در آخرین مورد از لیست بهترین ثبت شرکت در تهران می‌خواهیم شرکت کارا را به شما معرفی کنیم که با کمک متخصصین و وکلای برجسته به ارائه خدمات می‌پردازد. این موسسه با بیش از ۱۲ سال سابقه در حوزه ثبت و تغییرات شرکت، تنظیم قراردادهای حقوقی، ثبت صورت‌جلسات شرکت‌ها، ثبت علائم و نام‌های تجاری به ارائه مشاوره می‌پردازد.

سخن پایانی

مراحل ثبت شرکت پیچیدگی‌های بسیاری دارد. در این راه بهتر است از افراد مجرب و متخصص کمک بگیرید تا در کمترین زمان ممکن و با بهترین قیمت شرکت خود را ثبت کنید. در این مطلب سعی کردیم ۱۰ مورد از بهترین‌های حوزه ثبت شرکت را به شما معرفی کنیم. از اینکه تا انتهای مطلب با ما همراه بودید، از شما متشکریم.

نظرات کاربران

 •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
 •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
 •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
 •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
 • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر بخوانید

چت در واتساپ تاپ تن ها
شروع چت در واتساپ