0

معرفی 10 عنوان از بهترین کتاب های کارآفرینی

بهترین کتاب های کارآفرینی
امتیاز بدید!!

1 – کتاب کار عمیق

کتاب کار عمیق

کار عمیق نوشته کال نیوپورت یکی از بهترین کتاب های کارآفرینی است که می تواند با ارائه نکات آموزنده و بسیار مهم، تمرکز شما را بر روی کارهای اصلی تان افزایش دهد. این کتاب دارای دو بخش کلی است که شامل بخش ایده و بخش قوانین می باشد. نویسنده سعی کرده است ابتدا خواننده را قانع کند تا ارزش کار عمیق را درک کند، در نهایت روش هایی را به او بیاموزد تا بتواند از پس انجام کار عمیق بر بیاید. در واقع اگر بدانیم که کار عمیق چقدر با ارزش و مهم است، تا نیمه راه پیش رفته ایم. قطعا وقتی به این درک برسیم تمام سعی خود را برای انجام هریک از نکاتی که در کتاب آمده است خواهیم کرد. کال نیوپورت روش های بسیاری را در این کتاب گردآوری کرده است تا به ما بیاموزد با داشتن مهارت عمیق کار کردن، می توانیم به نتایج خارق العاده ای برسیم و زندگی کاری بهتری داشته باشیم.

2 – کتاب کفش باز

کتاب کفش باز

کتاب کفش باز نوشته فیل نایت یکی از بهترین کتاب های کارآفرینی است که زندگی کارآفرین مشهور آمریکایی و بنیانگذار برند نایک را روایت می کند. در این کتاب به همه شکست ها و پیروزی های او برای رسیدن به قله اهدافش اشاره شده است. این اثر به عنوان بهترین و پرفروش ترین کتاب وب سایت آمازون در سال 2016 معرفی شد. کفش باز بهترین کتابی است که می توانید در زمینه مدیریت بخوانید. بیل گیتس درباره این اثر را از برترین کتاب های سال 2016 می داند. او درباره این کتاب چنین می گوید که : “شما به عنوان خواننده در طول داستان مدام انتظار دارید که با شکست سنگینی مواجه شوید، در صورتی که امروزه در سراسر جهان، در هر خیابان مهمی که قدم بگذارید، لوگوی خاص نایک در حال درخشیدن است”. این اثر با ارزش در زمینه کتاب های انگیزشی به شمار می رود. ماجرای فراز و فرودها تا رسیدن به قله های کارآفرینی با قلم شیوای فیل نایت به گونه ای شما را مجذوب داستان زندگی نامه اش می کند که دوست دارید تا پایان قصه همراه او باشید.

مطالعه بیشتر: 10 کتاب برتر در زمینه علوم تربیتی : پرفروش ترین کتاب های سال

3 – کتاب شیوه گرگ

کتاب شیوه گرگ

کتاب شیوه گرگ عنوان بهترین کتاب کارآفرینی را از آن خود کرده است. فیلمی که با نام گرگ وال استریت با بازی لئوناردو دیکاپریو ساخته شده است، برگرفته از این کتاب است. اثری جاودانه که می تواند شما را در تشکیل سیستم متعاقد سازی و فروش قدم به قدم کمک کند.جردن بلفورت نویسنده این اثر تمامی اسرار سیستم متعاقد سازی را در قالب این کتاب فاش کرده و سیستمی را تعریف می کند که علاوه بر خودش، مشتریان و تیم فروش خود را نیز به موفقیت و ثروت می رساند. این روش پیش از این در دوره های آموزشی آنلاین به ارزش 2000 دلار ارائه می شده اما اکنون می توانید با خواندن کتاب شیوه گرگ به تمام مباحث دسترسی داشته باشید. بلفورت در این اثر بیان می دارد که هر شخص چطور می تواند به عنوان استاد متقاعد سازی و فروش فعالیت خود را شروع کند. او در این کتاب با استفاده از بیانی که مختص به خودش است به همه افراد فارغ از میزان تحصیلات و گروه سنی شان می آموزد که چطور می توانند به بهترین فروشنده، سخنران و کارآفرین تبدیل شوند.

4 – کتاب خواستن توانستن نیست

کتاب خواستن توانستن نیست

اثر فوق العاده ای که قصد معرفی ان را به عنوان یکی از بهترین کتاب های کارآفرینی داریم، کتاب خواستن توانستن نیست است. این اثر نوشته بنجامین هاردی است. او به مخاطبین خود آموزش می دهد چگونه می توانند با ایجاد تغییرات کوچک، بصورت هدفمند محیط پیرامون شان را دگرگون کنند و به حالتی که دوست دارند تبدیل کنند. آیا برای شما پیش نیامده است که خواسته باشید تغییراتی در زندگی تان ایجاد کنید اما بارها نا امید شده باشید؟ آیا تا کنون سعی کرده اید که عادت های غلط زندگی تان را با عزم و اراده ای قوی کنار بگذارید اما دوباره همان عادات را در زندگی تان تکرار کرده باشید؟ همه ما با شروع سال جدید، تصمیات تازه ای می گیریم که تا پایان سال به همه آنها عمل کنیم. اما بعد از مدت کوتاهی دوباره به روال عادی سالهای قبل بازگشته ایم. اینجاست که اغلب ما فکر می کنم که مشکل اصلی خود ما هستیم و نمی توانیم چیزی را تغییر دهیم و این تفکر به باور ما تبدیل می شود.

خواستن توانستن نیست بهترین کتاب در زمینه کارآفرینی و آثار انگیزشی است که می تواند شما را برای رسیدن به اهدافتان با برداشتن قدم ها کوچک اما مستمر کمک کند. بعد از مطالعه آن می توانید به خود باوری برسید و مسیر رسیدن به اهداف کسب و کار یا ایجاد تغییرات در زندگی تان موفق شوید.

5 – کتاب جادوی نظم

کتاب جادوی نظم

جادوی نظم نام کتابی است که توسط ماری کندو مشاور ژاپنی نوشته شده است. به جرعت می توان از این اثر به عنوان سرآمد بهترین کتاب های کارآفرینی یاد کرد. این کتاب در سال 2014 نخستین بار چاپ شد و فروش 2 میلیون نسخه را تجربه کرد و در لیست پرفروش ترین کتاب های مجله نیویورک تایمز و وب سایت آمازون قرار گرفت. جادوی نظم در میان ژاپنی ها محبوبیت بسیاری دارد تا جایی که ماری کندو در اغلب برنامه های تلویزیون پرمخاطب دعوت شد و شیوه های ایجاد نظم در زندگی را به بیننده گان این برنامه های آموزش می داد. این نویسنده در کتاب خود با الگوبرداری از زندگی مردم ژاپن که کارهای خود را با نظمی خاص انجام می دهند شیوه ای را تدوین کرد تا دیگر انسان ها نیز بتوانند با آموزه های او زندگی خود را در جهت مثبت تغییر دهند. ماری کندو در کتاب جادوی نظم پژوهش های بسیاری را بر روی نظم دادن به وسایل خانه به شیوه ژاپنی ها انجام داده است تا بتواند با استفاده از این فرهنگ، مخاطبین خود را برای نظم دادن به زندگی و برداشتن گام های موفق کمک کند.

درباره بهترین کتاب های فلسفی بخوانید.

6 – کتاب بازاریابی اینفلوئنسری برای برندها

کتاب بازاریابی اینفلوئنسری برای برندها

با توجه به افزایش چشمگیر استفاده از ابزارهای بازاریابی نوین مانند شبکه های اجتماعی توجه به بازاریابی اینفلوئنسری بسیار اهمیت پیدا می کند. اکنون که اینفلوئنسرهای اینستاگرام و یوتیوب نقش زیادی در تبلیغات برای کسب و کارها را دارند اما مشخص نیست که در آینده این گروه بازهم برای بازاریابی موثر باشند. آنچه که مشخص است افزایش روز افزون استفاده از شبکه های اجتماعی و گسترش مخاطبین این پلتفرم های تبلیغاتی است. کسب و کارهای هوشمند و پیشرو همواره برای افزایش سهم بیشتری از این فرصت تلاش می کنند. کتاب بازاریابی اینفلوئنسری برای برندها یکی از بهترین کتاب های کارآفرینی و بازاریابی است که در این باره اطلاعات خوبی را به مخاطبین خود ارائه می دهد.

7 – کتاب استراتژی بازاریابی دیجیتال

کتاب استراتژی بازاریابی دیجیتال

استراتژی بازاریابی دیجیتال یکی از بهترین کتاب های کارآفرینی است که درباره اینکه بازاریابی دیجیتال چیست و چطور میشود با آن کار کرد توضیحات کاملی ارائه می دهد. به علاوه این کتاب اشتباهاتی که ممکن است در مسیر بازاریابی دیجیتال به وجود آید را بیان کرده تا بتوانید از تجربیات شرکت های بزرگ استفاده کنید. همچنین در این اثر درباره بازاریابی آنلاین مطالبی را می خوانید که می توانید به شما در قرار گرفتن در مسیر درست کارآفرینی کمک کند.

مطالعه بیشتر: بهترین کتاب های سیاسی : معرفی 10 کتاب برتر در زمینه سیاست

8 – کتاب جادوی کار پاره وقت

کتاب جادوی کار پاره وقت

اگر قصد خرید بهترین کتاب کارآفرینی را دارید، کتاب جادوی کار پاره وقت اثر جیم ران یکی از بهترین آثاری است که برای کسب موفقیت در دنیای تجارت و کسب مهارت های مدیریت و رهبری افراد به آن نیاز دارید. این کتاب به شما می آموزد که چگونه قابلیت های مثبت کارمندان خود را بیابید و در راستای اهداف کسب و کار تان این قابلیت ها را تقویت کنید. جیم ران که یکی از موفق ترین افراد کارآفرین در ایالات متحده و جهان است در کتاب خود به شما می آموزد که چگونه یک مدیر موفق باشید و در کار و حتی زندگی روزمره تان بر مشکلات پیروز شوید.

9 – کتاب عادت های اتمی

کتاب عادت های اتمی

کتاب عادت های اتمی اثر جیمز کلیر از بهترین کتاب های کارآفرینی است که به شما برای تقویت عادت های خوب و ترک عادت های بدتان کمک می کند. به جرات می توان گفت که این اثر بهترین کتابی است که می تواند در زمینه تغییرات و بهبود عادت ها و توسعه فردی کاربرد داشته باشد. اگر همیشه خواسته اید تا عادتی را ترک کنید اما موفق نشده اید در واقع مشکل شما نیستید بلکه روشی است که از آن پیروی می کنید. کتاب عادت های اتمی به ما کمک می کند تا با استفاده از قدم ها کوچک و مستمر و روشی درست در مسیر ترک عادت های بد و تقویت عادت های خوب شخصیتی مان قدم برداریم و خود را به سطح بالاتری از توسعه فردی برسانیم.

10 – کتاب قله ها و دره ها

کتاب قله ها و دره ها اثر اسپنسر جانسون

کتاب قله ها و دره ها اثر اسپنسر جانسون یکی از بهترین کتاب های کارآفرینی است که می تواند در مدیریت زندگی و توسعه فردی بسیار موثر باشد. اسپنسر جانسون در این کتاب سعی می کند تا با روایت ماجرای مرد جوانی که یک پیرمرد را همراهی می کند، از ناخوشی ها و همه خوبی های زندگی عبور کرده و لذت ببرد. او غم ها را به دره و خوبی ها را به قله تشبیه کرده است. در واقع این کتاب به ما می آموزد در طول زندگی لحظات خوب و بد بسیاری وجود دارد اما مهم این است که ما بتوانیم بهترین واکنش را به اتفاقات زندگی خود داشته باشیم و همواره از زندگی مان لذت ببریم.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر بخوانید

چت در واتساپ تاپ تن ها
شروع چت در واتساپ