5

10 مورد از بهترین آموزشگاه های فنی حرفه ای تهران

بهترین آموزشگاه فنی و حرفه ای تهران

امروزه با افزایش قیمت دلار و کاهش واردات برخی اقلام الکترونیک از جمله لپ تاپ ، باعث افزایش قیمت این محصول شده است. شاید در گذشته نه چندان دور برخی افراد بجای پرداخت هزینه تعمیرات بیشتر مایل به خرید لپ تاپ جدید بودند. اما با افزایش قیمت ها دیگر کمتر کسی توان خرید این محصول را داشته و بازار تعمیرات لپ تاپ بسیار داغ است. از این رو اگر میخواهید برای خود منبع درآمد ایجاد کنید، یکی از راه های پیشرو می تواند ثبت نام در یکی از بهترین آموزشگاه های فنی حرفه ای تهران باشد.

آموزشگاه های فنی و حرفه ای با هدف ارتقای سطح دانش و تخصص فنی افرادی که مایل به ورود به بازار کار هستند تاسیس شدند و نقش بسیار زیادی در افزایش راندمان اقتصادی کشور ایفا می کنند. این موسسات آموزشی با برگزاری دوره های فنی و تخصصی در زمینه های مختلف مانند تعمیر لپ تاپ و تعمیرات موبایل و غیره سعی می کنند تا در زمینه پرورش استادکاران متخصص فعالیت موثری انجام دهند.

مطالعه بیشتر: بهترین آموزشگاه موسیقی در تهران + [10 آموزشگاه برتر موسیقی تهران]

تیم تاپ تن ها برای معرفی بهترین آموزشگاه فنی حرفه ای در تهران معیارهای مشخصی را تعیین کرده و بر اساس آن هریک مجتمع های فنی را رتبه بندی می کند.

 1. کیفیت و تنوع دوره های آموزشی
 2. تسلط مدرسین در حوزه های تخصصی
 3. تجهیزات کارگاهی هر آموزشگاه
 4. مجوزهای کسب شده
 5. دیدگاه کارآموزان

بهترین آموزشگاه فنی حرفه ای تهران

بهترین آموزشگاه فنی حرفه ای در تهران

1 – مجتمع فنی تهران پایتخت

مجتمع فنی تهران پایتخت

مجتمع فنی تهران پایتخت یکی از قدیمی ترین مجتمع های فنی تهران است و با حدود 20 سال سابقه در زمینه های مختلف به خصوص در زمینه برگزاری دوره های حسابداری فعالیت دارد. این آموزشگاه مدعی است که کارورزان فنی پس از کسب مهارت لازم و پایان دوره های تخصصی می توانند جذب بازار کار شوند.

از جمله دوره هایی که توسط مجتمع فنی تهران پایتخت ارائه می شود می تواند به آموزش تعمیرات تخصصی لپ تاپ و موبایل اشاره کرد. به علاوه دوره های فناوری اطلاعات و شبکه توسط این آموزشگاه ارائه می شوند.

مطالعه بیشتر: بهترین روش کسب درآمد از اینترنت

اینطور که این آموزشگاه بیان می کند 7 روز هفته پاسخگوی پرسش های کارآموزان هستند و برای رفاه حال کارآموزان شهرستانی خوابگاه هایی را تدارک دیده اند.

مجتمع فنی تهران پایتخت مجوز فعالیت خود را از سازمان فنی و حرفه ای کشور دریافت کرده و مدارکی که ارئه می دهد بصورت رسمی از طرف این سازمان صادر می شوند.

اساتید با تجربه این آموزشگاه با بکارگیری روش های نوین آموزشی سعی در بالا بردن سطح دانش کارورزان خود را دارند.

2 – انفورماتیک کامتک

انفورماتیک کامتک

آموزشگاه فنی و حرفه ای کامتک از سال 1387 فعالیت خود را در زمینه تعمیرات قطعات کامپیوتر و لپ تاپ شروع کرد. این مجموعه یکی از وارد کنندگاه قطعات و لوازم جانبی کامپیوتر در سال 1387 است. این مجتمع آموزشی با برگزاری دوره های تخصصی تعمیرات لپ تاپ توانسته است نقش مهمی در پرورش استادکاران حرفه ای ایفا کند. کامتک همیشه سعی در جلب رضایت مشتریان و همکاران خود را داشته است و این نکته مثبتی محسوب می شود.

مطالعه بیشتر: بهترین موسسه کنکور

به گفته کامتک ، این مجموعه دارای 7 کارگاه آموزشی جامع در زمینه تعمیرات سخت افزاری بصورت حرفه ای می باشد. همچنین امکانات و تجهیزات آموزشی کامتک با بهره گیری حضور همزمان 8 کارشناس فنی با تجربه در حین آموزش و خدمات پشتیبانی آنلاین به کارآموزان جهت گذراندن دوره های کارورزی در تهران ، یکی دیگر از نقاط مثبت این آموزشگاه است.

کامتک برای کاروزان خود امکاناتی نظیر خوابگاه های شبانه روزی ، اینترنت و سایر امکانات رفاهی را با قیمت ارزان ارئه می دهد.

3 – مجتمع فنی پایتخت

آموزشگاه فنی پایتخت

مجتمع فنی پایتخت رسالت خود را ارائه خدمات آموزشی گسترده و به منظور اشتغال زایی و کارآفرینی تعریف می کند. این مجموعه یکی از بزرگترین مجتمع های آموزشی فنی و حرفه ای است که هدف خود را ارائه خدمات آموزشی در تمام نقاط ایران و حتی حضور در کشورهای خاورمیانه و به ویژه کشورهای فارسی زبان منطقه متصور است.

مجتمع فنی پایتخت با بهره مندی از بهترین و با تجربه ترن اساتید در زمینه های تخصصی متفاوتی مانند برق ، الکترونیک و ابزار دقیق سعی در ارائه آموزش های فنی حرفه ای با کیفیت به کارآموزان را دارد. این آموزشگاه به کاروزانی که در این مجموعه مدارک خود را دریافت کرده باشند امکان عضویت در باشگاه مشتریان مجتمع فنی پایتخت را اعطا می کند و همواره با ارائه خدمات پشتیبانی در کنار آنها خواهد بود تا بتوانند کسب و کار شخصی شان را راه اندازی کنند.

4 – پارسه

آموزشگاه فنی حرفه ای پارسه

انستیتو انفورماتیک پارسه بیش از یک دهه است که فعالیت خود را شروع کرده است. این مجموعه توسط دکتر مصطفی مرادیان مینا و دکتر کامبیز کشوری تاسیس شده و در زمینه آموزش مهارت های فنی و حرفه ای مانند تعمیر لپ تاپ و سخت افزار کامپیوتر خدمات خود را ارائه می کند.

مطالعه بیشتر: بهترین موسسه زبان + [10 موسسه برتر زبان انگلیسی]

آموزشگاه فنی پارسه یکی از مجهزترین کارگاه های آموزشی با تجهیزات مدرن است که از بهترین تعمیرکاران به عنوان مدرس دوره های تخصصی بهره می گیرند.

مجتمع فنی پارسه هدف خود را بر اعتماد سازی در زمینه ارائه خدمات تخصصی تعمیرات لپ تاپ و همچنین برگزاری دوره های آموزشی حرفه ای تعمیرات سخت افزار بنا نهاده است.

5 – فنی برق

آموزشگاه فنی برق در سال 1391 توسط جمعی از فارغ التحصیلان دانشگاهی و همکاری افراد متخصص و با تجربه فعالیت خود را در زمینه آموزش تعمیرات لوازم الکترونیکی به ویژه لپ تاپ شروع کرد. فنی برق هدف خود را ایجاد ارتباط بین تجربه و دانش بیان می کند و سعی کرده است تا با پر کردن خلاء بین دانش آکادمیک و تجربه کاری ، روش تازه برای ارائه خدمات آموزش فنی و حرفه ای به کارورزان خود ارائه دهد.

آموزشگاه فنی برق دروه های آموزشی خود را به دو صورت گروهی و اختصاصی برگزار می کند. افرادی که به عنوان کارآموز در این مجتمع فنی قصد ثبت نام در کلاس ها را دارند می توانند برای دریافت برنامه هفتگی بصورت اینترنتی اقدام نمایند. مدرک پایان دوره توسط سازمان فنی حرفه ای کشور صادر می شود و برای اخذ مدرک می بایست نتیجه آزمون نهایی کارورزان موفقیت آمیز باشد.

6 – پایتخت فناوری

پایتخت فناوری

آموزشگاه فنی حرفه ای پایتخت فناوری یکی از با سابقه ترین مجتمع های آموزشی در زمینه تعمیرات انواع لپ تاپ و تجهیزات الکترونیکی است که همواره با تجهیز کارگاه های خود سعی در بالا بردن کیفیت دوره های تخصصی قابل ارائه در این مجموعه را داشته است. اساتیدی که در پایتخت فناوری مشغول به تدریس هستند دارای مدارک تحصیلی بالا و تجارب کافی در زمینه های یاد شده هستند و تمام نکات و اصولی که می تواند باعث پیشرفت و افزایش سطح علمی و تجربی کارآموزان باشد را به آنها یاد خواهند داد.

دسته بندی آموزشی پایتخت فناوری به سه گروه دوره های تعمیرات با محوریت تعمیرات لپ تاپ و لوازم اکترونیکی ، دوره های مهارتی مانند نصب دوربین مداربسته و دوره های تخصصی نظیر آموزش plc تقسیم بندی می شوند.

امکان پیش ثبت نام و رزرو کلاس ها و همچنین پرداخت شهریه بصورت آنلاین در وب سایت آموزشگاه فنی حرفه ای پایتخت فناوری تعبیه شده است. همچنین می توانید مقالات آموزشی بسیاری را در وب سایت این مجموعه مطالعه نمایید.

7- پارسیان رایانه

آموزشگاه فنی حرفه ای پارسیان رایانه

شرکت پارسیان رایانه یکی از مجموعه هایی است که در زمینه تعمیرات لپ تاپ و کامپیوتر جزو بهترین آموزشگاه های فنی حرفه ای تهران محسوب می شود. این شرکت بیش از 15 سال سابقه فعالیت داشته و یکی از سرمایه های این مجتمع آموزشی ، مشتریان و کارآموزان راضی است.

پارسان رایانه با داشتن 200 دانشجو و بیش از 5 هزار تعمیرات انجام شده دارد. برگزاری دوره های آموزشی ، ارائه خدمات نرم افزاری و تعمیرات تخصصی تجهیزات الکترونیکی از مواردی است که این شرکت در آن دارای سابقه و تجارب کافی می باشد.

8 – آموزشگاه فنون برق

آموزشگاه فنون برق

آموزشگاه فنون برق یکی از بهترین آموزشگاه های فنی حرفه ای در تهران است که از 6 سال پیش با مجوز رسمی از سازمان فنی حرفه ای کشور فعالیت خود را شروع کرد. مجتمع فنی فنون برق دوره های تخصصی در زمینه تعمیرات لپ تاپ و تجهیزات الکترونیکی را به منظور کمک به کارآموزان جهت ورود به بازار کار برگزار می کند.

مجتمع فنی فنون برق یکی از مجهز ترین کارگاه های آموزشی را در تهران داشته و از تازه ترین سرفصل های روز در ارائه مطالب آموزشی استفاده می کند.

9 – آموزشگاه فنی جزیره سخت افزار

جزیره سخت افزار

جزیره سخت افزار فعالیت خود را با ارائه آموزش های فنی در زمینه تعمیرات لوازم الکترونیکی از قبیل لپ تاپ و کامپیوتر از سال 1394 شروع کرد. آموزشگاه فنی و حرفه ای جزیره سخت افزار در ابتدای فعالیت خود کلاس ها را بصورت حضوری برگزار می کرد ولی با توجه به تقاضای کارآموزان برای استفاده از دوره ها بصورت غیر حضوری ، این آموزشگاه تصمیم به ارائه ویدئو تهیه شده از کلاس های حضوری کرده و در اختیار دانشجویان علاقه مند قرار داد.

10 – انستیتو ایز ایران

انستیتو ایز ایران

انستیتو ایز ایران قدیمی ترین آموزشگاه فنی حرفه ای در تهران است. این مرکز فعالیت خود را از سال 1351 آغاز کرده و در زمینه های مختلف تعمیرات تجهیزات الکترونیکی به ویژه لپ تاپ خدمات آموزشی ارائه می دهد.

اصالت و سابقه درخشان ، تنوع و کیفیت بالای دوره های فنی حرفه ای و برگزاری کلاس های آنلاین از نقاط قوت انستیتو ایز ایران است.

درباره 10 کلاس آموزش آنلاین زبان انگلیسی بیشتر بخوانید.

سخن پایانی :

اکنون که با بهترین آموزشگاه های فنی حرفه ای تهران آشنا شدید می توانید با بررسی دقیق تر هرکدام و مطابقت شرایط خود با سرفصل های آموزشی و شهریه دوره ها انتخاب درستی داشته باشید.

شما چه فکر می کنید؟

اگر شما یا دوستان تان تجربه ای از شرکت در هریک از دوره های تخصصی آموزشگاه های فنی بیان شده در این مطلب یا هر آموزشگاه فنی دیگر در تهران دارید، خوشحال می شویم دیدگاه خود را در بخش نظرات بنویسید. به اشتراک گذاشتن تجربیات شما می تواند به معرفی آموزشگاه هایی که ممکن است عملکرد خوبی داشته باشند اما نام آنها در این مطلب آورده نشده باشد کمک کند.

نظرات کاربران

 •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
 •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
 •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
 •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
 • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 1. Hello mates, good post and nice arguments commented here, I am actually enjoying by these.

 2. It’s wonderful that you are getting thoughts from this post
  as well as from our dialogue made at this place.

 3. Https://behtarinyab.com گفت:

  مطلب خوبی بود

  1. تاپ تن ها گفت:

   خوشحالیم که استفاده کرده اید

 4. گلدیران گفت:

  سلام سال نو شما مبارک ، نمایندگی رسمی گلدیران LG جهت جذب نیروی آشنا با الکترونیک / تشکر و قدردانی چنانچه نیروی کار آشنا به الکترونیک به ما معرفی کنید سن تا ۳۳سال دارای موتور سیکلت 09121087792 – 66384018

بیشتر بخوانید

چت در واتساپ تاپ تن ها
شروع چت در واتساپ