5

بهترین کلاس زبان آنلاین | 10 کلاس برتر آنلاین آموزش زبان انگلیسی

بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی

یادگیری زبان در جهانی که ما هم اکنون در آن زندگی می‌کنیم، یکی از نیازهای اساسی برای پیشرفت است. با توجه به دغدغه ها و روزمرگی ها هر روز بیشتر جای پلتفرم آموزش آنلاین زبان احساس می شود و زبان آموزان به دنبال بهترین کلاس زبان آنلاین هستند. شاید شما هم بارها این نکته را شنیده باشید که کسی که زبان انگلیسی را در جهان مدرن بلد نیست، یک بی سواد محسوب می‌شود. ولی جدای از اینکه چقدر این حرف درست باشد یا غلط، می‌شود گفت که این روزها یادگیری زبان انگلیسی به بخشی جدای ناپذیر از زندگی ما تبدیل شده است.


فرقی نمی‌کند که قصد مهاجرت داشته باشید و انگلیسی را به قصد گرفتن مدرک آیلتس و تافل دنبال می‌کنید یا اینکه یک دانشجو هستید و برای مقالات علمی‌تان نیاز به یادگیری زبان انگلیسی دارید. چیزی که بسیار یادگیری انگلیسی را برای ما واجب می‌کند، این است که این روزها برای دسترسی به هر منبع به روز و دست اولی، ما نیاز داریم که به زبان انگلیسی مسلط باشیم. خواندن یک کتاب، تماشای یک سریال، کار با ابزارهای مختلف و…، همه نیاز به یادگیری زبان انگلیسی دارند.


اما مسئله‌ی یادگیری زبان انگلیسی برای ما ایرانی‌ها تبدیل به یک معضل شده است. چرا؟ به این دلیل که بسیاری از ما از پس هزینه‌های کلاس زبان انگلیسی بر نمی‌آییم و بسیاری دیگر از ما وقت این که در یک کلاس زبان انگلیسی شرکت کنیم را نداریم. در واقع همیشه مشکلات و موانعی وجود دارند که ما را از رسیدن به این مهارت بزرگ، باز بدارند. ولی آیا راه حلی برای این مسئله وجود دارد؟

مطالعه بیشتر: بهترین موسسه زبان + [10 موسسه برتر زبان انگلیسی]


طبیعی است که بهترین منابع در دسترس برای یادگیری زبان انگلیسی، اصولا در شهرهای بزرگ و پایتخت کشورها پیدا می‌شود و در ایران هم عمدتا مرکز استان‌ها، جایی هستند که مردم می‌توانند به بهترین کلاس‌های زبان و بهترین منابع دسترسی داشته باشند. از سوی دیگر، ساعت کار افراد در شهرهای بزرگ به مراتب بیشتر از کسانی است که در شهرستان‌ها کار می‌کنند. و از سوی دیگر، مشکلات زندگی به نوعی در تمام مردم باعث شده است که کلاس یادگیری زبان در اولویت چندم باشد و کسی به عنوان اولویت اول به آن نگاه نکند.


ولیکن راه حلی که برای این مسئله وجود دارد، شرکت در کلاس‌های آنلاین است. شاید تا همین چند وقت پیش، شرکت در یک کلاس آنلاین زبان انگلیسی آنقدرها که باید و شاید مرسوم نبود، اما این شاید یکی از لطف‌های کرونا بود که تقریبا آموزش را برای همه مردم در هر جای دنیا، فراهم کرد و توانستند با سیستم آموزش آنلاین، میزان یادگیری خود را در مورد مسائل مختلف افزایش دهند.


در ایران نیز به مثابه همه کشورها، کلاس‌های زبان انگلیسی بسیاری وجود دارد که در این دوره رونق بیشتری گرفته‌اند. اما چیزی که بسیار مهم است، مسئله‌ی کلاس آنلاین زبان انگلیسی نیست، مسئله نوع برگزاری کلاس آنلاین است. همانطور که می‌دانید مهارت تدریس آنلاین یک مسئله، آن هم مسئله‌ی با اهمیتی به نام زبان انگلیسی بسیار مهم است. ما در این مقاله سعی کرده‌ایم که ده آموزشگاه برتر آنلاین زبان انگلیسی را که از با تجربه ترین و مجرب ترین مدرسین استفاده می‌کنند و امکانات عالی‌ای برای شرکت کنندگان در کلاس‌های زبان انگلیسی فراهم کرده‌اند را به شما معرفی کنیم.

1. آموزشگاه زبان انگلیسی ایران اروپا

موسسه زبان ایران اروپا در صدر جدول برگزاری کلاس های آنلاین ما قرار گرفت. این موسسه قبل از شیوع بیماری کرونا نیز در بحث آموزش آنلاین زبان انگلیسی برای دانشجویان دیگر شهر ها و کشور ها فعال بوده و ظاهرا اولین موسسه ای می باشد که در بحث آموزش آنلاین زبان انگلیسی فعالیت خود را در کشور آغاز نموده است و با اطلاعاتی که از سایت موسسه و تحقیقات ما کسب شده اکنون این موسسه دارای بالغ بر 20 هزار زبان آموز از سراسر دنیا میباشد و در حال حاضر بزرگترین موسسه آموزش زبان انگلیسی کشور میباشد.


چیزی که بیش از همه توجه ما را به موسسه زبان انگلیسی ایران اروپا جلب کرد این بود که تقریبا 30 درصد از دانشجویان این موسسه خارج از ایران هستند و این مجموعه توانسته کیفیتی ارائه دهد که در سطح بین المللی مورد قبول واقع شود.

دلیل این موفقیت نیز استفاده از پلتفرم اختصاصی آموزشی بسیار قوی، اساتید بین المللی و خبره، داشتن سرورهای قوی در داخل و خارج از کشور ،دارا بودن سیستم اختصاصی CRM و ERP قوی و جامع و ….. می باشد.


این مجموعه همچنین توانسته در چند سال اخیر تندیس سه ستاره رضایتمندی مشتری را برای برگزاری کلاس های آنلاین و حضوری از آن خود کند.

2. آموزشگاه زبان سفیر

آموزشگاه زبان سفیر

اگر حتی یکبار هم قصد به یادگیری زبان انگلیسی کرده باشید و یا نگاهی به سایت‌های آموزش زبان داشتید، حتما نام موسسه سفیر را شنیده‌اید. سفیر، یکی از بزرگترین و جامع ترین آموزشگاه‌های زبان کشور را داراست که در تمامی ایران شعبه دارد.


فرقی نمی‌کند که با چه نیازی و با چه مقصدی وارد آموزشگاه سفیر می‌شوید، سفیر از کلاس‌های آموزش زبان انگلیسی برای کودکان تا آموزش زبان انگلیسی برای تماشای فیلم سریال و کلاس‌های تخصصی برای مهاجرت و آزمون‌های آیلتس و تافل را آموزش میدهد و از این نظر یک موسسه بسیار عالی در ایران است.

مطالعه بیشتر: بهترین کتاب های آیلتس

آموزشگاه سفیر، چند سالی است که سیستم آموزش آنلاین خودش را راه اندازی کرده است و اساتید به نامی را در این حوزه دارد. اکثر اساتید سفیر، اساتیدی هستن که سالها در خارج از کشور درس خوانده‌اند یا که مدرک تدریس زبان خود را از مراجع معتبر خارجی دریافت کرده‌اند.


شما می‌توانید به سادگی هر چه تمام تر و صد البته با هزینه‌ای مقرون به صرفه، در کلاس‌های سفیر شرکت کنید و همه چیز از یادگیری زبان انگلیسی تا رشد مهارت‌های مکالمه خود را به موسسه سفیر بسپارید. ضمنا این نکته را هم بدانید که سفیر نه تنها برای زبان انگلیسی، بلکه برای باقی زبان‌ها از جمله فرانسوی، آلمانی و اسپانیایی هم کلاس‌های درجه یکی دارد.

3. آموزشگاه زبان ایران کمبریج

آموزشگاه زبان ایران کمبریج

ایران کمبریج، یکی از قدیمی ترین و با سابقه ترین آموزشگاه‌های سطح زبان کشور است که خدمات آموزش زبان انگلیسی را به صورت آنلاین ارائه میدهد. خوبی آموزشگاه ایران کمبریج این است که انعطاف پذیری بالایی در ساعت کلاس‌ها وجود دارد و به دلیل تعدد برگزاری کلاس‌ها، شما می‌توانید با توجه به زمان مد نظرتان در یکی از کلاس‌ها ثبت نام کنید.


اساتید موسسه ایران کمبریج، همگی از با سواد ترین و به روز ترین اساتید ایران هستند. حتی در بسیاری از موارد برای کلاس‌های تخصصی، ایران کمبریج از اساتیدی استفاده می‌کند که زبان مادری‌شان انگلیسی است و این تاثیر بسیار زیادی بر روی یادگیری زبان شما خواهد گذاشت.


در آموزشگاه ایران کمبریج هم شما می‌توانید زبان‌های مختلف را با مقاصد مختلف یاد بگیرید. اما اگر خواهان مهاجرت به یک کشور انگلیسی زبان هستید و یا برای اپلای نیاز به کسب نمره در آزمون‌های زبان انگلیسی دارید، بدانید که تخصص ایران کمبریج در این آزمون هاست.

4. آموزشگاه زبان کوییک

آموزشگاه زبان کوییک

کوییک، نه تنها یک آموزشگاه زبان انگلیسی آنلاین است، بلکه روشی منحصر بفرد دارد که می‌تواند شما را در کمتر از یکسال، به سطحی از دانش زبان برساند که قادر به شرکت در آزمون‌های آیلتس و تافل و همچنین مهاجرت، آن هم بدون هیچ مشکلی به کشورهای انگلیسی زبان باشید.

مطالعه بیشتر: بهترین آزمون ماک آیلتس + [۱۰ موسسه برتر برگزاری آزمون ماک آیلتس]


اساتید کوییک، شیوه‌ای را ابداع کرده‌اند که به راحتی هر چه تمام تر و تماما آنلاین بتوانید بیشترین بازدهی را از کلاس‌های آموزش زبان انگلیسی داشته باشید. همچنین یک پشتیبان کامل در تمام طول دوره کنار شماست که به همه‌ی سوالات شما پاسخ بگوید

5. آموزش زبان لینگوتاک

آموزش زبان لینگوتاک

اگر شما هم به دنبال راهی هستید که خیلی سریع تر و آن هم به صورت خصوصی زبان انگلیسی را یاد بگیرید، باید به شما بگوییم که یکی از بهترین مجموعه‌ها برای پیدا کردن یک معلم زبان خصوصی در حوزه‌ی یادگیری انگلیسی، وبسایت لینگوتاک می‌باشد.


لینگوتاک این امکان را به شما میدهد که با توجه به زمان بندی خودتان، استادان مختلف زبان انگلیسی را مشاهده کنید و با مشاهده فیلم و رزومه‌ی آنها، یکی از این افراد را برای یادگیری زبان انگلیسی انتخاب کنید. خوبی لینگوتاک این است که شما میتوانید با هر استاد یک جلسه آزمایشی هم داشته باشید که به شدت برای شما موثر خواهد بود که روش تدریس استاد را ببینید و آنگاه انتخاب لازم را داشته باشید.


و نکته‌ی آخر اینکه قیمت‌های بسیار متنوع در کنار اساتید مختلف به شما این قدرت را میدهد که در هر زمان و با هر استادی که خواستید زبان انگلیسی را یاد بگیرید. ضمنا، لینگو تاک، برای همه‌ی زبان‌های زنده دنیا، استاد خصوصی دارد.

6. آموزش زبان اُتیچر

آموزش زبان اُتیچر

اُتیچر هم درست مثل لینگوتاک، یک مرکز آنلاین آموزش زبان انگلیسی است که شما میتوانید با توجه به بودجه، زمان و نوع خواسته‌ای که از یادگیری زبان دارید، استاد خصوصی خودتان را انتخاب کنید و به یادگیری زبان مشغول شوید.


نکته‌ای که اُتیچر را برجسته تر می‌کند، بحث کلاس‌های تک جلسه‌ای است که در این مجموعه وجود دارد. در صفحه‌ی اول سایت، شما یک سری از کلاس‌های تک جلسه‌ای را مشاهده می‌کنید که مربوط به مباحث مختلف می‌شود، مثلا یادگیری زمان‌ها، اصطلاحات و… . که اگر در مطلب خاصی مشکل داشتید، می‌توانید خیلی راحت، از این منبع استفاده کنید.

7. آموزش زبان تیکا

آموزش زبان تیکا

تیکا هم یکی دیگر از مراکز آموزش زبان انگلیسی است که شما میتوانید در آن با توجه به مهارتی که انتظار یادگیری آن را دارید و یا بودجه بندی که برای کلاس‌های زبان خودتان ترتیب دیده‌اید، به انتخاب استاد مورد نظرتان بپردازید. تیکا این امکان را به شما میدهد که با پرداخت مقدار کمی پول، یک جلسه را به طور آزمایشی در کلاس‌های اساتید شرکت کنید

8. آموزشگاه زبان افق

آموزشگاه زبان افق

آموزشگاه زبان افق را همه با دوره‌های ویژه‌ی آیلتس آن می‌شناسند. در واقع افق، تمرکز اصلی‌اش بر روی آزمون آیلتس است. اما این به آن معنی نیست که در سایر دوره‌ها، توانایی ندارد. بلکه باید گفت، آنچه افق را به کلاس‌های آیلتس این مجموعه معروف کرده است، کلاس‌های سطح پایه آن است که یادگیری زبان را تا به حد آیلتس بالا می‌برد و سپس با پشتیبانی کلاس‌های آیلتس افق، شما میتوانید به بالاترین مراتب یادگیری زبان انگلیسی برسید.


افق اساتید فوق العاده توانمندی دارد و سالیان سال است که در این حوزه فعالیت می‌کند. شما میتوانید کلاس‌های آنلاین افق را در هر سطحی که هستید، استفاده کنید و از راهنمایی و کمک‌های اساتید برجسته نیز بهره ببرید.

9. آموزشگاه زبان المپ

آموزشگاه زبان المپ

المپ تحولی نو در ساز و کار آموزش زبان انگلیسی در ایران محسوب می‌شود. از سال 93 این مجموعه با تلاش فراوان بسیاری از اساتید برجسته ایران، کلاس‌های آنلاین زبان انگلیسی را برای نخستین بار به طور هوشمند در ایران افتتاح کرد.


شما در این مجموعه می‌توانید به سادگی هر چه تمام تر با شرکت در آزمون تعیین سطح و سپس بررسی و مشاوره با کارشناسان مجموعه، کلاس مورد نظر خودتان را انتخاب کنید و در کلاس‌های آنلاین شرکت کنید.

10. آموزشگاه زبان اکسیر

آموزشگاه زبان اکسیر

آکادمی زبان اکسیر، هم در فرمت ارائه آموزش‌هایش و هم در متدی که مورد استفاده میدهد، در ایران نظیر ندارد. آکادمی زبان اکسیر با تهیه بسته‌های آموزشی زبان انگلیسی در سطوح مختلف، کاری کرده است که هر کسی با هر سطحی از زبان، بتواند انگلیسی را بیاموزد.کلاس های اکسیر هم گروهی و هم خصوصی برگزار می شود و دارای متد اختصاصی خود اکسیر است که به دست اساتید بزرگ زبان طراحی شده است.


هر چند که اکسیر بیشتر برای کلاس‌های آیلتس و دوره‌های مربوط به آزمون‌های بین المللی معروف است، اما شما میتوانید با متد اکسیر، خود را در سریع ترین زمان ممکن به بالاترین سطح آگاهی برسانید. هزینه کلاس‌های اکسیر به نسبت محتوایی که در اختیار شما قرار میدهند به شدت مقرون به صرفه است. همچنین در طول دوره‌ها شما میتوانید از خدماتی که پشتیبان به شما میدهد نیز استفاده کنید.

نظرات کاربران

 •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
 •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
 •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
 •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
 • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 1. میلاد گفت:

  خیلی خوب بود، پیشنهاد میکنم به سایت تیچستان هم سر بزنید، چون توی بحث آموزش آنلاین زبان سایت خوبی هستش.

 2. رکسان گفت:

  سلام وقت بخیر من دیپلم تجربی دارم وقصد مهاجرت دارم زبان انگلیسی من درحد همون حروف لاتین هستش و میخواستم توی 2-3 سال مدرک با نمره7/5 بگیرم به نظر تون کدوم موسسه انلان می تونه بهم کمک کنه؟ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

  1. تاپ تن ها گفت:

   سلام وقت بخیر. ترتیب بهترین اموزشگاه ها در مقاله درج شده است. مطالعه بفرمایید

 3. درود
  از اطلاعاتتون سپاسگزارم

  1. تاپ تن ها گفت:

   سپاس از نظر خوبتون

بیشتر بخوانید

چت در واتساپ تاپ تن ها
شروع چت در واتساپ