0

بهترین شرکت بیمه عمر

شرکت بیمه عمر

آیا تا به حال چیزی در باب بیمه عمر شنیده‌اید؟ آیا می‌دانید که بهترین شرکت‌های ارائه دهنده بیمه عمر در ایران، کدام شرکت‌ها هستند؟ بیمه عمر، یکی از بهترین و رایج ترین شیوه‌های سرمایه گذاری در صنعت بیمه جهان است که می‌تواند پشتوانه‌ی خوبی برای زندگی شما باشد. بر اساس آماری که اداره کل بیمه مرکزی در باب بیمه‌های عمر ارائه داده است، بیش از یک سوم مردم ایران، در این طرح چه به طور مستقیم و چه به طور غیر مستقیم شرکت کرده‌اند و در دهه‌ی اخیر این مسئله رشد بیش از صد در صدی داشته است.


اما برای انتخاب بیمه عمر، پلن‌ها و برنامه‌های بسیاری در شرکت‌های بیمه وجود دارد و هر بیمه قوانین مربوط به خودش را برای مشتریانش عرضه می‌کند. شناخت بیمه‌ها و آگاهی از اینکه چه خدماتی را در قبال فروش بیمه عمر ارائه میدهند، یکی از مهم ترین پارامترهای انتخاب بیمه عمر است.

در بسیاری از بیمه‌های عمر، طرح‌های متنوعی برای بازنشستگان وجود دارد، در بعضی از بیمه‌ها، از کارافتادگی را آنچنان مورد توجه قرار نمیدهند و در برخی دیگر روی این مسئله بسیار مانور میدهند. از این رو می‌توان گفت که شناخت هر کدام از بیمه‌ها می‌تواند عامل تعیین کننده برای انتخاب ده شرکت برتر بیمه عمر در ایران باشد.

مطالعه بیشتر: بهترین ساعت های مچی زنانه

ما در این مقاله، تمامی شرکت‌هایی که بیمه عمر را در ایران ارائه میدهند را بررسی کرده‌ایم و از میان آن‌ها، ده شرکت برتر را با توجه به خدماتی که ارائه میدهند، برای شما بیرون کشیده‌ایم و در این مقاله شرح داده‌ایم. امیدواریم که این مقاله به شما برای انتخاب بیمه عمر کمک شایان توجهی کند.

1. بیمه عمر ایران

بیمه ایران

شرکت بیمه ایران، یکی از قدیمی ترین و صد البته معتبرترین شرکت‌های بیمه در ایران است. بیمه ایران، اولین شرکتی است که خدمات بیمه عمر را در ایران راه اندازی کرده است و تا به امروز بیش از صدها هزار بیمه عمر برای مشتریانش صادر کرده است و از این جهت، معتبر ترین بیمه عمر در ایران را داراست.


خدمات شرکت بیمه عمر ایران، شامل موارد گسترده‌ای می‌شود که از میان آن‌ها می‌توان به میزان حق فوت اشاره کرد که در بیمه عمر ایران، مبلغی برابر با 35 برابر حق بیمه سالیانه تا سقف مبلغ 400 میلیون تومان تومان می‌باشد. همچنین شما می‌توانید بر روی بیمه عمر خود وام دریافت کنید. مبلغ وام معادل با نود درصد از میزان دارایی اندوخته‌ی شما در بیمه ایران می‌باشد که می‌توانید بعد از دو سال از گذشت بیمه عمر، وام خود را دریافت کنید.


بیمه عمر ایران، یک نرخ سود تضمینی هم برای مشتریانش ارائه کرده است که البته هر ساله بنا بر سیاست‌های بیمه عمر ایران، می‌تواند تغییر کند اما نرخ تقریبی آن در دو سال اول 16 درصد و در سال‌های بعدی بین سیزده تا پانزده درصد است. از این رو این بیمه، یک سرمایه گذاری بسیار مناسب را به بیمه دارانش پیشنهاد کرده است و نرخ بالای سود، در برابر خدمات گسترده‌ای که عرضه می‌کند و همچنین سود مشارکتی که به بیمه داران می‌دهد، بسیار انتخاب ارزنده‌ای است.


مطالب مرتبط : 10 سایت خرید بیمه شخص ثالث برتر ایران

2. بیمه عمر آسیا

بیمه آسیا

شرکت بیمه آسیا در کنار شرکت بیمه ایران، یکی از قدیمی ترین شرکت‌های بیمه ایران می‌باشند و می‌توان گفت که شرکت آسیا سابقه‌ای بسیار طلایی در صنعت بیمه دارد. این شرکت در دهه 90 در لیست صد شرکت برتر ایران قرار گرفته و از این جهت اعتبار بسیار بالایی دارد.


بیمه عمر شرکت بیمه آسیا، یکی از نخستین بیمه‌های عمر عرضه شده از سوی شرکت‌های ایرانی است و متقاضیان زیادی دارد. شرکت بیمه آسیا، برای بیمه عمر امکانات متعددی دارد که از بین آن‌ها می‌توان به بیمه سرمایه گذاری عمر اشاره کرد که شما می‌توانید از طریق خرید این بیمه نامه، از مزایای دریافت وام، دریافت سود مشارکت و دریافت سود سالانه استفاده کنید. همچنین در بیمه عمر شخص فوت شده، شما می‌توانید معادل 25 برابر حق بیمه سالیانه، حق فوت دریافت کنید.

از سوی دیگر، اگر دچار از کار افتادگی شدید و یا در دوره بازنشستگی قرار گرفتید، پلن‌های متفاوتی برای شما وجود دارد که می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید. در یک نگاه کلی، بیمه عمر آسیا، خدمات گسترده تری را با نرخ کمتری به شما ارائه می‌کند و می‌تواند یکی از بهترین گزینه‌های خرید بیمه عمر باشد.


مطالب مرتبط : 10 صندوق سرمایه گذاری برتر

3. بیمه عمر البرز

بیمه البرز

شرکت بیمه عمر البرز، یکی از پیشرو ترین شرکت‌های صنعت بیمه در ایران است. این شرکت دارای پلن‌های بسیار متنوع و متفاوتی برای بیمه عمر می‌باشد که شما می‌توانید بسته به نیاز خودتان و مبلغی که می‌خواهید سرمایه گذاری کنید، بیمه عمر خودتان را دریافت کنید.


اما برجسته ترین طرح بیمه عمر بیمه البرز، مربوط می‌شود به طرح چتر که بسیاری از خدمات بیمه عمر سایر شرکت‌ها را شامل می‌شود و در عین حال، خدماتی با مبالغ بالاتر و سهولت بیشتر ارائه میدهد. بعنوان مثال، شما می‌توانید برای دریافت حق فوت تا مبلغ 400 میلیون تومان اقدام کنید. یا از سویی دیگر اگر در یک حاثه جان خودتان را از دست بدهید می‌توانید تا دویست میلیون تومان نیز هزینه حق فوت دریافت کنید.


نرخ سود مشارکت بیمه البرز نیز در مقایسه با رقبا مبلغ بالاتری را در هر سال ثبت می‌کند و این امکان را نیز به شما میدهد که بعد از دو سال، معادل نود درصد اندوخته‌ی خود، از شرکت بیمه البرز وام دریافت کنید. اما امکان ویژه‌ای که بیمه عمر البرز نسبت به سایر بیمه‌ها دارد این است که این بیمه طرح‌های متنوعی را برای از کار افتادگی و همچنین هزینه درمان و سلامت برای بیمه داران اختصاص داده است.


مطالب مرتبط : 10 کشور برتر برای مهاجرت

4. بیمه عمر دانا

بیمه دانا

بیمه دانا، در قبال بیمه عمر، مسئولیت‌های بسیاری را بر روی دوش خود گذاشته است و خدمات گسترده‌ای در این حوزه ارائه می‌کند. طبیعتا نام بیمه دانا، برای همه‌ی مردم ایران آشناست، چرا که نزدیک به چهار دهه است که این بیمه، در ایران فعالیت میکند و سوابق خوبی از خودش به جای گذاشته است.


بیمه دانا نیز به سان همه‌ی بیمه‌های عمر، مسئولیت‌های بسیاری را برابر پرداخت حق فوت به بیمه داران متحمل می‌شود. اما اگر به دنبال یک طرح ویژه هستید و می‌خواهید بیمه عمر دانا را انتخاب کنید، باید بگوییم که بیمه دانا طرحی دارد به نام بیمه عمر ارمغان زندگی. شما می‌توانید با خرید این بیمه عمر از تمامی امکاناتی که بیمه دانا به مشتریانش ارائه میدهد استفاده کنید.


برای خرید بیمه عمر دانا، شما می‌توانید از حداقل مبلغ 50 هزار تومان بیمه عمر خود را شروع کنید و حداکثری نیز برای آن تعیین نشده است. موعد پرداخت سر رسید‌ها در بیمه عمر دانا از ماهیانه تا سه ماهه و شش ماهه و یکساله امکان پذیر است. همچنین امکانی که بیمه عمر دانا برای بیمه داران قرار داده است، ذکر این نکته است که شما می‌توانید سالیانه به حق بیمه خودتان اضافه کنید و این کار در جهت جلوگیری از بی ارزش شدن پول و تورم‌های موجود صورت گرفته است.


بیمه عمر دانا علاوه بر پوشش حق فوت، خدمات دیگری را نیز مانند از کار افتادگی، بیمه سلامتی، پرداخت مبلغی برای حوادث پیش آمده و… ، را نیز پشتیبانی می‌کند. از شرکت بیمه دانا، شعبه‌های بسیاری در ایران دارد و شما می‌توانید با مراجعه به هر کدام از شعبه‌های بیمه دانا، در طرح‌های بیمه عمر ثبت نام کنید.

5. بیمه عمر معلم

بیمه معلم

بیمه عمر معلم در زمینه‌ی فروش بیمه عمر، فعالیت‌های گسترده‌ای را طی این سال‌ها انجام داده است. از جمله‌ی این فعالیت‌ها، ایجاد برنامه‌ها و گزینه‌های متعدد برای خرید بیمه عمر است. شما در بیمه عمر معلم می‌توانید بنا بر سن و سالی که دارید و یا بنا بر خواسته‌ای که از بیمه عمر دارید، خودتان را به صورت انفرادی و یا به صورت بیمه سرمایه گذاری عمر، بیمه کنید.


ویژگی برجسته‌ای که بیمه عمر معلم دارد این است که افراد می‌توانند با حداقل سن 15 سال خودشان را بیمه کنند و این مسئله تا سن 60 سالگی هم نیز مورد پذیرش بیمه معلم می‌باشد. از سمت دیگر نرخ پرداخت سود‌های مشارکت و حق فوتی در بیمه معلم به مراتب بیش از دیگر شرکت‌های بیمه عمر است.

مطالعه بیشتر: بهترین هتل های تهران

بیمه معلم تضمین می‌کند که برای حق فوت مبلغ 500 میلیون تومان به سرمایه گذار پرداخت کند و این به تنهایی صد میلیون بیش از سایر شرکت‌های بیمه عمر است. از سمت دیگر بیمه عمر معلم، به بازنشستگان هم مستمری مخصوص خودشان را میدهد و این یک مزیت برتر برای این بیمه محسوب می‌شود.

6. بیمه عمر پارسیان

بیمه پارسیان

بیمه عمر پارسیان که تحت نظر بانک پارسیان فعالیت می‌کند، یکی از بیمه‌های خصوصی برتر در ایران است. بیمه عمر پارسیان، طرح‌های متنوعی را در زمینه‌ی بیمه‌ی عمر طراحی کرده است. برخی از این طرح‌ها شامل بیمه عمر و سرمایه گذاری، بیمه عمر خانواده، بیمه عمر و سرمایه گذاری طرح سالمندان و… می‌باشد.

نرخ سود تضمینی بیمه عمر پارسیان، معادل پانزده درصد است که در سالهای اخیر همیشه مبلغی بالغ بر 18 درصد را به مشتری‌ها پرداخت کرده است و از این جهت می‌توان یکی از بهترین بیمه‌های عمر را بیمه عمر پارسیان دانست.


بیمه عمر پارسیان، تا سقف 500 میلیون تومان، حق فوت پرداخت می‌کند و از سمتی دیگر برای طرح‌های سلامت، از کار افتادگی، بازنشستگی و همچنین سالمندان طرح‌های پشتیبان دارد. یکی از ویژگی‌هایی که بیمه عمر پارسیان دارد، طرح سرمایه بیکاری است که متناسب با شرایط اقتصادی حال حاضر، می‌تواند گزینه‌ی قابل تاملی باشد.

7. بیمه عمر کارآفرین

بیمه کارآفرین

بیمه عمر کار آفرین، یکی از بیمه‌های معتبر در سطح ایران می‌باشد. طرح‌های مختلف بیمه عمر کارآفرین باعث شده است که این بیمه در زمره‌ی پرفروش ترین بیمه‌های ایران قرار بگیرد. این شرکت نیز بیمه‌های عمر خودش را در قالب سرمایه گذاری، انفرادی و بیمه عمر طرح اندوخته ارائه می‌کند و پلن‌های بسیاری برای افراد متقاضی بیمه عمر دارد.


اما نکته جالب در بیمه عمر کارآفرین این است که هر چقدر که سن شما پایین تر باشد و بیمه عمر کارآفرین را دریافت کنید، می‌توانید از سود بیشتری برخوردار شوید. در واقع این کار شرکت بیمه کارآفرین از این جهت صورت گرفته است که فرهنگ بیمه عمر در میان مردم جای بیفتد.


شرکت بیمه کارآفرین، پوشش حق فوت را تا سقف 500 میلیون تومان تقبل می‌کند و برای فوت حادثه‌ای نیز همان مبلغ 500 میلیون تومان را ارائه می‌کند که به نسبت دیگر شرکت‌های بیمه مبلغ بسیار چشمگیری است. علاوه بر تمامی این خدمات، تمامی هزینه‌های سلامت و از کارافتادگی و بازنشستگی نیز در پلن‌های بیمه کارآفرین وجود دارد.

8. بیمه عمر رازی

بیمه رازی

شرکت بیمه عمر رازی، یکی از قدیمی ترین شرکت‌های ایران است و در زمینه‌ی بیمه عمر فعالیت‌های مستمری دارد. ویژگی بیمه عمر رازی این است که پلن‌های بسیار گسترده تری را نسبت به دیگر شرکت‌های ارائه دهنده بیمه ارائه میدهد و میزان سود مشارکت پرداختی آن نسبت به سود ضمانت شده همیشه با اختلاف بالای سه درصد صورت میگیرد که این یک نکته مثبت می‌باشد. در ضمن، بر اساس مصوبات جدید این شرکت، هزینه‌های سلامت هم به بیمه عمر رازی اضافه شده است.

9. بیمه عمر سینا

بیمه سینا

بیمه سینا در زمینه‌ی ارائه‌ی بیمه عمر، سابقه بسیار خوشی دارد. مقدار سود مشارکتی بیمه عمر سینا نسبت به سایر شرکت‌های بیمه، مبلغ قابل توجهی است و پوشش خدمات سلامت و از کارافتادگی بیمه عمر سینا نیز دارای گزینه‌های بسیار گسترده‌ای است که می‌تواند تا سقف چند ده میلیون پشتیبانی خدمات سلامت ارائه کند.

بیمه عمر سینا، برای امراض خاص در بیمه عمر بودجه تعیین کرده است و از این بابت شما می‌توانید با همان بیمه عمر خود تحت درمان بیماری‌های خاص قرار بگیرید. از سمت دیگر حق فوت طبیعی این بیمه عمر چیزی معادل یک تا دویست میلیون تومان است.

10. بیمه عمر سامان

بیمه سامان

بیمه سامان، از جمله بیمه عمرهای خصوصی در ایران است که خدماتی استثنایی به مشتریانش میدهد. بیمه عمر در سامان، نمونه یک بیمه کامل عمر، درست به سان کشورهای اروپایی است. یکی از ویژگی‌های بیمه عمر سامان، طرح بازنشستگی ده ساله است. اگر شما ده سال از مدت دریافت بیمه‌ی‌تان گذشته باشد و میزان اندوخته شما نیز به پنجاه میلیون تومان رسیده باشد، شما میتوانید از مزایای بازنشستگی بیمه سامان استفاده کنید.


همچنین بیمه عمر سامان این امکان را برای شما فراهم می‌کند که از طریق سپرده سرمایه گذاری در یکی از صندوق‌های این بیمه سامان، سود‌های مختلف با درصد ریسک متفاوت دریافت کنید. مبلغ این سودها از ده درصد تا بیست درصد متغیر است. همچنین بیمه عمر سامان برای پوشش حق فوت، تا 25 برابر سرمایه اصلی و تا سقف 500 میلیون تومان به بیمه داران پرداختی دارد.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر بخوانید

چت در واتساپ تاپ تن ها
شروع چت در واتساپ