0

بهترین سایت کد تخفیف + [10سایت برتر کد تخفیف]

پرواضح است که برای سود دو راه وجود دارد: افزایش درآمد و کاهش هزینه‌ها.
تخفیف یکی از بهترین راه‌های کاهش هزینه‌ و درنهایت بهینه‌سازی مخارج بدون آسیب به کیفیت و سبک زندگی است؛ اما بزرگترین مشکل در این مسیر، عدم دسترسی دائمی به تخفیف‌های متنوع است که این مشکل با حضور در یک سایت ارائه‌دهنده‌ی کد تخفیف قابل‌حل می‌باشد.
در اینجا ده سایت برتر ارائه‌دهنده‌ی کد تخفیف را با دلیل، اولویت‌بندی و به شما معرفی می‌کنیم.

1.تاپ کوپن

کد تخفیف تاپ کوپن

بی‌شک بزرگترین و متنوع‌ترین وب‌سایت ارائه‌دهنده‌ی کد تخفیف، تاپ کوپن است؛ اما دلیل ربودن این گوی توسط تاپ کوپن از سایر رقبا چیست؟
تاپ کوپن به دلیل روابط ارزشمند خود، نه تنها یک وب‌سایت ارائه‌دهنده‌ی کد تخفیف، بلکه یک ابر رسانه و یک بستر تبلیغاتی بسیار مهم است. در این وبسایت علاوه بر کدهایی که در مجموعه‌های مشابه وجود دارد، کدهای تخفیف اختصاصی نیز می‌درخشد که به مانند یک رایحه‌ی خاص، در دکان هیچ عطاری یافت نمی‌شود!
در تاپ کوپن علاوه بر ایجاد یک لاین فروش جداگانه، برندینگ برای شما اتفاق می‌افتد. دلیل این مهم این است که تاپ کوپن در سال گذشته بیش از دو میلیون بار در صفحه‌ی گوگل دیده شده است و بیش از 130 هزار بار کلیک شده است.
این حجم گسترده از ورودی، تاپ کوپن را به یک غول تخفیف تبدیل کرده است. آمار بی‌نظیر دیگر، حضور تاپ کوپن در صفحه‌ی اول گوگل روی بیش از 740 کلمه است. این مرجع کد تخفیف برخلاف مجموعه‌های دیگر، این آمار را به دلیل بی‌نظیر بودن آن در اختیار منابع خبری قرار داده است.
برای ارتباط با تاپ کوپن، شما می‌توانید بدون اینکه منتظر یا معطل شوید، به وب‌سایت اصلی تاپ کوپن مراجعه کنید و روی آیکون واتساپ کلیک کرده و مستقیم به مسئول مارکتینگ تاپ کوپن وصل شوید و یا برای اطلاع بیشتر با شماره‌ی درج‌شده در سایت تماس بگیرید و یک جلسه‌ی مشاوره‌ی رایگان مهمان تاپ کوپن باشید! این نوع پشتیبانی مزیتی است که کمتر سایت ارائه‌دهنده‌ی کد تخفیفی آن را عرضه می‌کند.
قابل ‌ذکر است که هرگز در این سایت، محتوای کپی شده و تکراری حتی برای دو کد متفاوت از یک مجموعه‌ی مشترک نمی‌بینید. به‌عنوان مثال هرکدام از کدهای تخفیف دیجی‌کالا محتوای مختلفی با کد تخفیف دیگر دیجی‌کالا دارد و در حقیقت تاپ کوپن، تیم نویسنده و محتوای اختصاصی دارد که برای هر کد، محتوای اختصاصی طراحی می‌کند.
همچنین تاپ کوپن امکان عقد قرارداد حضوری در دفتر مرکزی خود را به کسب و کارها داده است.

مطالعه بیشتر: بهترین پادکست های فارسی + [۱۰ پادکست برتر فارسی]

از معایب این سایت می‌توان به وسواس تیم مارکتینگ این مجموعه برای انتخاب کسب و کارهایی که تمایل به ثبت کد تخفیف در این مجموعه را دارند اشاره کرد به این صورت که اگر تخفیف کسب و کار شما کاربردی نباشد، تاپ کوپن کد شما را درج نمی‌کند از دیگر معایب آن می‌توان به سابقه‌ی کمتر این مجموعه نسبت به مجموعه‌های دیگر اشاره کرد. به‌طوری‌که اگر این وب‌سایت فعالیت خود را به‌جای 2 سال قبل، از 5 سال قبل آغاز کرده بود، امروزه هیچ فردی خرید خود را از منبعی جز تاپ کوپن انجام نمی‌داد. اتفاقی که احتمالاً در دو سال آینده خواهد افتاد.

2.آفچی

کد تخفیف آفچی

سایت آف‌چنل مرجع اشتراک‌گذاری رایگان کوپن و کد تخفیف فروشگاه‌های آنلاین و کسب و‌ کارهای اینترنتی است. وب‌سایتی که شاید تا چند ماه اخیر، زیر سایه‌ی غول‌های کد تخفیف، توان رقابت نداشت اما اخیراً رشد قابل‌توجهی داشته است و همچنین کدهای مفیدی بر وب‌سایت خود آپلود می‌کند. آف چنل نسبت به رقبای اصلی تجربه کمتری را دارد اما در همین زمان کم توانسته بخش زیادی از بازار تخفیف را تحت تأثیر خود قرار دهد.
اما آفچی چگونه به این مهم دست پیدا کرد؟ انتشار منظم روزانه‌ی کد تخفیف احتمالاً یکی از ویژگی‌های آفچی بود که این وب‌سایت را به رتبه‌ی دوم بهترین سایت‌های ارائه‌دهنده‌ی کد تخفیف ارتقا داد. هرچند گزارش‌هایی مبنی بر عدم کارکرد برخی کدها توسط کاربران در بخش نظرات همین وب‌سایت گزارش داده شد ولی در کل می‌توان آفچی را منبع خوبی برای مقایسه‌ی کد دانست.

مطالعه بیشتر: بهترین شرکت های دیجیتال مارکتینگ

اما این سایت همچون تمام سایت‌های تخفیفی، معایبی هم دارد. به‌عنوان‌مثال درخواست ثبت کد تخفیف در این مجموعه فقط از طریق ارسال فرم از سایت امکان‌پذیر است و پس از آن حدود 48 ساعت طول می‌کشد تا از تیم پشتیبانی بابت درخواست ثبت کد، با شما تماس گرفته بشود. از دیگر معایب آفچی دادن قیمت‌های مختلف به مجموعه‌های مختلف است. به این صورت که پس از بررسی سایت، به صاحب کسب و کار قیمت داده می‌شود و با این روند عملاً همکاری کسب و کارهای کوچک با آفچی برای این مجموعه‌های نوظهور به‌صرفه نیست.

3.تخفیفان

کد تخفیف تخفیفان

اگرچه تخفیفان بیشتر در زمینه‌ی پیشنهادهای تخفیف‌دار فعالیت می‌کند و کمتر کد تخفیف ارائه می‌دهد اما به دلیل تنوع در ارائه‌ی خدمات و ایده‌های جالب، می‌توان تخفیفان را در حوزه‌ی ارائه‌ی پیشنهادهای دارای تخفیف، یک انتخاب مناسب دانست. تخفیفان برای صعود به رتبه‌های بالاتر به زمان بیشتری نیاز دارد اما نقطه قوت این مجموعه، رویکردهای متفاوت نسبت به موضوع تخفیف است. نمونه ی آن هم ایده‌ی کش‌بک است. به این صورت که پس از خرید کاربر توسط تخفیفان، مقداری از پول به‌صورت کش‌بک به حساب کاربر بازگرداننده می‌شود تا در خریدهای بعدی از آن استفاده کند. ایده‌ای که در ابتدای کار جذاب به نظر می‌رسید اما با گذشت زمان، بازخورد پیش بینی شده از این فرآیند گرفته نشد و دلیل آن‌هم واضح بود. کاربران تخفیف نقد را که تحت عنوان کد تخفیف عرضه می‌شود به تخفیف‌های نسیه ترجیح می‌دادند و عملاً این ایده، ناکارآمد شد. گرچه این پروژه تقریباً با شکست مواجه شد اما نکته‌ی مهم این بود که تخفیفان ثابت کرد درزمینه‌ی ارائه‌ی تخفیف ایده‌های جذابی دارد که با بررسی و ممارست بیشتر، احتمالاً در آینده‌ای نه چندان دور، می‌تواند ایده‌های خود را به درآمد تبدیل کند؛ و اما از معایب تخفیفان می‌توان به سنگین بودن و دیر باز شدن صفحه‌ی اصلی سایت اشاره کرد. اتفاقی که معمولاً با سر رفتن حوصله‌ی کاربر و بستن این سایت همراه است. همچنین تخفیفان محدود به خدمات است و در آن کمتر محصولی برای تخفیف دیده می‌شود که این اتفاق یکی از بزرگترین دلایلی است که کاربران را به سمت مجموعه‌های دیگر سوق می‌دهد. این روزها خصوصاً با شیوع ویروس کرونا، خرید مواد غذایی، پوشاک، وسایل خانه و… به تخفیف استخر و کافه و طبیعت‌گردی ارجحیت دارد. چیزی که تخفیفان به آن توجه کافی را ندارد.

4.نت برگ

کد تخفیف نت برگ

برگ برنده‌ی این مجموعه، قدیمی بودن آن است. به‌طوری‌که کمتر کسی پیدا می‌شود که حداقل یک ‌بار نام این مجموعه را نشنیده باشد. اگر این مقاله پنج سال زودتر نوشته می‌شد، دلیلی نداشت که نت برگ در رتبه‌ی اول نباشد؛ اما با وجود عملکرد فوق‌العاده‌ی مجموعه‌های تخفیفی دیگر، نت برگ با شیب بسیار ملایمی در جدول برترین‌ها پایین و پایین‌تر آمد به این اتفاق، شیوع ویروس کرونا را هم اضافه کنید؛ اما چرا دیگر مجموعه‌ها از ظهور این بیماری منتفع شدند اما نت برگ متضرر شد؟ پاسخ واضح است. در نت برگ تخفیف رستوران‌ها، استخرها و در کل مجموعه‌های خدماتی دیده می‌شود که این مجموعه‌ها با شیوع کرونا به رکود رفتند و در مقابل سایت‌هایی که فروشگاه‌های اینترنتی خاصی را معرفی می‌کردند که تخفیف اقلام سوپر مارکتی و پوشاک و درمجموع یک یا چند محصول در آن ارائه می‌شد، با شیوع کرونا و غیرحضوری شدن خریدها منتفع شدند. البته که هنوزم خدمات خوب نت برگ باعث شده است تا بسیاری از کاربران همچنان نت برگ را در گزینه‌ی اول خود داشته باشند اما پیش‌بینی می‌شود با پایان و یا مهار کرونا، اوضاع برای این وب‌سایت تخفیفی بهتر هم شود. نت برگ با شعار تخفیف‌های هیجان‌انگیز، خرید ارزان‌تر و بدون واسطه، صرفه‌جویی در زمان و هزینه، تضمین کیفیت خدمات و پشتیبانی کامل در تمام مراحل، توانسته تا حد زیادی اعتماد کاربران را جذب کند.

مطالعه بیشتر: بهترین کافی شاپ تهران +[۱۰ کافی شاپ برتر تهران]

معایب نت برگ چیست؟ نت برگ وابسته به خدمات است و فروشگاه‌های تخفیف دهنده‌ی محصول را معرفی نمی‌کند. این امر باعث شده تا کسی برای گرفتن تخفیف برای خرید یک محصول، به سراغ نت برگ نیاید و همچنین تجاری‌سازی بیش‌ازحد صفحه‌ی اصلی و عدم دسترسی راحت به کدهای تخفیف باعث سردرگمی کاربران در صفحه‌ی اصلی این سایت شده است.

5.موپن

کد تخفیف موپن

از قدیمی‌ترین مجموعه‌های ارائه‌دهنده‌ی کد تخفیف، می‌توان به موپن اشاره کرد. مجموعه‌ای که با آپلود کدهای روزانه فضای رقابتی خوبی در این زمینه ایجاد کرده است. اگر از قدیمی‌های این صنعت سؤال کنید بی‌شک موپن یکی از انتخاب‌های آنها است. موپن بستری برای رقابت و معرفی خدمات آنلاین و فروشگاه‌های ارائه‌دهنده‌ی محصول است تا هم فروشگاه‌ها بتوانند محصولات و خدمات خود را راحت‌تر به مشتریان معرفی کنند و در صحنه رقابت از بقیه پیشی بگیرند و هم کاربران بتوانند با مقایسه این خدمات، به بهترین آن‌ها دست‌ یابند.
اما با این وجود موپن در جایگاه پنجم چه می‌کند؟
به جای آوردن معایب این مجموعه در پایان متن، لازم است تا موپن را بیشتر بررسی کنیم تا توجه شما به نکته‌ای اساسی جلب شود. موپن نمونه‌ای از عدم همگام‌سازی و عدم‌تغییر شرایط با محیط است به‌گونه‌ای که اگر حال و هوای وب‌سایت فعلی را با چند ماه، یا چند فصل و یا حتی چند سال پیش این مجموعه مقایسه کنید تفاوتی در کلیت آن نمی‌بینید. شاید این وب‌سایت 5 سال پیش ظاهری جذاب و قابل‌قبول داشت اما در حال حاضر این ظاهر دیگر جذاب حساب نمی‌شود و متن‌های آشفته‌ی زیر هر کد، تعداد کم کدهای آپلود شده در هر روز، تعطیلی پنجشنبه و جمعه‌ی سایت، دادن قیمت مختلف به مجموعه‌های مختلف و عدم توجه به کاربردی بودن کدها، عواملی است که باعث شده تا حضور موپن حتی در رتبه‌ پنجم هم در هاله‌ای از ابهام باشد.

6.کو تخفیف

کد تخفیف کوتخفیف

از دیگر مجموعه‌های تقریباً نوظهور در زمینه‌ی ارائه‌ کد تخفیف است. کو تخفیف پلتفرمی برای معرفی لحظه‌ای کد تخفیف فروشگاه‌های اینترنتی است که در آن می‌توانید کد تخفیف خرید از فروشگاه‌های اینترنتی، تاکسی اینترنتی، سفارش آنلاین غذا، رزرو تور، رزرو هتل و خرید بلیت استخر را با تخفیف در زمان نسبتاً کوتاهی به دست آورید. در کو تخفیف همواره از فروشگاه‌های اینترنتی دیجی‌کالا، دیجی استایل، اسنپ مارکت، اسنپ فود، اسنپ و… کد تخفیف وجود دارد اما بروز نبودن و عدم آپلود کدهای روزان، کو تخفیف را از مجموعه‌های دیگر عقب انداخته است همچنین عدم حذف کدهای منقضی شده در صفحه اول سایت، شما را در نگاه اول با صفحه‌ای پر از کدهای منقضی شده روبرو می‌کند که جلوه‌ی بصری مناسبی ندارد همچنین رنگ و سایز هدر این سایت، یکی از بدترین هدر‌های موجود در کل فضای وب است.

مطالعه بیشتر: بهترین هتل های ایران + [۱۰ هتل برتر ایران]

7.تخفیفه

کد تخفیف تخفیفه

این مجموعه نیز یکی دیگر از وب‌سایت‌ها با فعالیت مشابه است که به تازگی در عرصه‌ی ارائه‌ی کد تخفیف فعالیت دارد. شما با ثبت‌نام در تخفیفه می‌توانید وارد حساب کاربری خود شده و برندهایی که زیاد از خدمات آنها استفاده می‌کنید را به لیست علاقه‌مندی خود اضافه کنید. همچنین امکان عضویت در خبرنامه و اطلاع از جدیدترین تخفیف‌های هر برند نیز در دسترس است. عدم وجود کدهای اختصاصی یکی از معایب تخفیفه است. به بیان دیگر کدهای این مجموعه در سایت‌های مشابه حضور دارد و همین عدم ایجاد تمایز تخفیفه را به رتبه‌های پایین تنزل داده است.

8.آفر کد

کد تخفیف آفرکد


ارائه‌ی کدهای تخفیف و پشتیبانی بهتر نسبت به بعضی از وب‌سایت‌های مشابه، نقطه قوت آفر کد برای قرارگیری در لیست ده فروشگاه اینترنتی برتر کد تخفیف است. شما می‌توانید با عضویت در این سایت، از تخفیف‌های آن استفاده کنید. البته به دلیل همکاری آفر کد به صورت افیلیت و لینک‌های آماده، اغلب کدهای آفر کد در سایت‌های دیگر موجود است و کمبود کد اختصاصی یکی از معایب این سایت می‌باشد.

9.تخفیف کو

کد تخفیف تخفیف کو

گرافیک جذاب احتمالاً تنها وجه تمایز این وب‌سایت ارائه‌دهنده‌ی کد تخفیف است. رویکرد تخفیف کو، بیشتر کمک به کاربر برای خرید با تخفیف بنا شده است و برخلاف گرافیک، در محتوا این تمایز به چشم نمی‌خورد و معمولاً تخفیف‌هایی که در این سایت هست، بیشتر متعلق به مجموعه‌های معروف است و کد اختصاصی در آن کمتر دیده می‌شود. این سایت بیشتر برای مقایسه‌ی تخفیف است و نه یک مرجع. به این صورت که شما می‌توانید تخفیف‌های سایت‌های مرجع را با تخفیف‌های این سایت مقایسه کنید که در بیشتر موارد، متاسفانه تخفیف بهتری در این سایت دیده نمی‌شود.

10.تخفیف هات

کد تخفیف تخفیف هات

پشتیبانی نسبتاً خوب تخفیف هات، باعث قرارگیری در لیست ده‌گانه‌ی بهترین سایت‌های ارائه‌دهنده‌ی کد تخفیف شده است. تخفیف هات برای همکاری با مجموعه‌ها پلتفرمی مشابه تاپ کوپن را در پیش گرفته است. امکان مشاوره‌ی تلفنی و ارتباط در واتساپ نکته‌ی مثبت تخفیف هات می‌باشد اما متأسفانه این نقطه‌ی قوت در سایه‌ی نقطه‌ی ضعفی به نام نداشتن کد اختصاصی و بروز نبودن سایت قرار گرفته است. در سایت‌های کد تخفیفی، تنوع حرف اول را میزند. پشتیبانی قوی اما تنوع کدهای ارائه‌شده پایین همچون برداشتن آب با ظرفی پر از حفره می‌باش

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر بخوانید

چت در واتساپ تاپ تن ها
شروع چت در واتساپ